בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

הכירו את בית מרקחת נזרין פארם – מידע, הנחות ומבצעים

הכירו את בית מרקחת נזרין פארם - מידע, הנחות ומבצעים

הכירו את בית מרקחת נזרין פארם – מידע, הנחות ומבצעים

בתי מרקחתכאנביס

בשוק הקנאביס הישראלי, מתווספים עוד ועוד בתי מרקחת המורשים למכירת קנאביס רפואי ברחבי הארץ ובזמן האחרון רבים מהם מציעים הנחות ומבצעים על זני קנאביס רפואי שונים.

כדי לעשות לכם סדר בבלאגן, נשים כל פעם את הזרקור על בית מרקחת שונה המציע שירותי קנאביס רפואי, משלוחי קנאביס, הטבות, זנים מוזלים, מבצעים והנחות. לחצו כאן רשימה המלאה של בתי מרקחת לקנאביס רפואי. 

הפעם נציג לכם את בית המרקחת נזרין פארם בנצרת

לוגו שרמ

.pngמבצעים והנחות
Png כתובת. הגליל 27 נצרת
Png טלפון. 04-646-7498
Png וואטסאפ. 04-646-7498
רוקח רוקח אחראי. עזמי עוייד
פעילות שעות פעילות.
ימים א’-ה’ 14:00-09:00, 20:00-16:00
ימי ו’ וערבי חג 14:30-09:00

לאיתור והזמנה של קנאביס רפואי מבית המרקחת נזרין פארם

בית מרקחת נזרין פארם מנצרת הינו בית מרקחת לקנאביס רפואי. צוות הרוקחים המאושר לניפוק קנאביס יעניק הסבר והדרכה לכל דורש ובמיוחד למטופלים חדשים. בבית המרקחת מגוון מוצרי קנאביס רפואי – תפרחות, שמנים וגלילות. מוצרים אלו מסופקים בכל הקטגוריות והזנים לפי תפריט מלאי מעודכן באתר. בית המרקחת עומד בהנחיות משרד הבריאות, היק״ר ומציב את איכות השירות, העמידה בתקנים והמקצועיות בראש סדר העדיפויות. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק פתרונות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

מבצעים בבית המרקחת נזרין פארם

מבצע 2+1 בול פארמה

מבצע 1+1 טוגדר

מבצע 50% קנדוק

1

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

בית מרקחת

בתי מרקחת

הכר את בית המרקחת

הנחות

כאנביס

מבצעים

מטופלי קנאביס רפואי

צרכנים חכמים

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

רופאי קנאביס: רופאים מוסמכים לאישור וניפוק רישיון קנאביס רפואי בישראל לפי תחום טיפול וקופת חולים

רופאי קנאביס: רופאים מוסמכים לאישור וניפוק רישיון קנאביס רפואי בישראל לפי תחום טיפול וקופת חולים

כאנביסמאמרים

לפי החוקים וההנחיות של התהליכים להוצאת רישיון לקנאביס רפואי של היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות, ישנן 2 דרכים: באמצעות רופא מומחה המוסמך על ידי היק”ר אשר יכול להמליץ, לאשר…

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זניםחיפוש זנים

הזנים המובילים השבוע בקטגוריה T20/C4 לפי חיפושי אתר כאנביס: ארזT20/C424%, 259 ₪גידול ישראלי, תיקון עולםמצאו אותו בבתי המרקחת בראוניזזT20/C424.4%, 299 ₪גידול קנדי, שיחמצאו אותו בבתי המרקחת פרוידT20/C424.4%, 299 ₪גידול ישראלי,…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.