לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

מלאי קנאביס רפואי ישראל

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

מלאי קנאביס רפואי ישראל

רוקחת ידידותית של קנאביס רפואי

כאנביס נוסדה על ידי מטופלים בקנאביס רפואי אשר ״חוו על בשרם״ את כאבם של כלל המטופלים בקנאביס רפואי בישראל. בתאריך 12.09.20 אתר כאנביס עלה לאוויר, תחילה כפרוייקט נסיוני המשלב טכנולוגיה מתקדמת עם קנאביס רפואי כדי להנגיש מידע בצורה קלה ונוחה למטופלים, רוקחים, רופאים וכל העוסקים בקנאביס בישראל.


במהרה כאנביס הפכה להיות הפלטפורמה הדיגיטלית המובילה בישראל לאיתור, חיפוש או הזמנה של קנאביס רפואי לאיסוף עצמי מבית המרקחת או משלוח קנאביס ממלאי בתי מרקחת מורשים לנפק קנאביס רפואי על פי משרד הבריאות.


מה זה כאנביס?


כאנביס היא מאגר מידע לקנאביס, מנוע חיפוש, מרקטפלייס (Marketplace) לאיתור מלאי והזמנות של קנאביס רפואי.

 • מאגר מידע של קנאביס - כאנביס מאפשרת למטופלים, רוקחים ורופאים גישה נוחה, קלה ומהירה למידע בעולם הקנאביס הרפואי. מאגר המידע של כאנביס מכיל מאות כתבות בנושא קנאביס, תפרחות קנאביס, שמנים, בתי מרקחת, התוויות רפואיות, מבצעים, סקירות זנים, חוות דעת של מטופלים,חוכמת ההמונים ועוד

 • מנוע חיפוש מרקטפלייס קנאביס - אתר כאנביס הוא אתר הגדול ביותר בישראל להזמנות קנאביס רפואי באינטרנט. כאנביס מאפשרת חיפוש מלאי עדכני ביותר מ- 200 בתי מרקחת שונים, ומאפשרת הזמנה של קנאביס רפואי ישירות ממלאי של למעלה מ- 100 בתי מרקחת שונים מורשים לנפק קנאביס רפואי

 • כאנביס מאפשרת לכל בית מרקחת המורשה לניפוק קנאביס על פי משרד הבריאות להפוך לבית מרקחת דיגיטלי בזמן קצר ולאפשר לבית המרקחת גישה למטופלים מכל ישראל וגישה למלאי של בית המרקחת.


כאנביס, כיצד זה עובד?

 • כאנביס מאפשרת למטופלי קנאביס רפואי לחפש זנים ומלאים של בתי המרקחת ולבצע הזמנה של קנאביס רפואי אונליין.

 • באתר כאנביס תוכלו למצוא מידע תומך החלטה בכל הקשור לקנאביס רפואי.

 • מנוע החיפוש של כאנביס מאפשר לחפש ולאתר זן קנאביס או זני קנאביס בקלות על פי תפרחת, שמן, או גליליות, מיקום בית המרקחת וזמינות משלוחים ואיסוף עצמי

 • כאנביס מציגה את כל בתי המרקחת עם מלאי זני הקנאביס המבוקשים. ניתן לסדר את המידע על פי מחיר או אצווה.

 • כעת, כל שניתן זה לבחור בית מרקחת, לסמן את הזנים המבוקשים ולהמשיך לביצוע הזמנה ובית המרקחת יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.


להלן חלק מרשימת בתי המרקחת המאפשרים מכירה דיגיטלית באמצעות הפלטפורמה של כאנביס:

 • רשת סופר פארם, פנו פארם, שור טבצ'ניק, אורנים פארם, מדי פלוס כנפי נשרים, רשת בתי מרקחת הפלמ״ח בעיר ירושלים, מעיין חיים אשדוד, הנגב, מדיק פארם, פארם ירוק, ורונה פארם, ועד רבים.


לכל הזמנה של קנאביס רפואי יש לצרף:

 • מרשם ורישיון קנאביס רפואי בתוקף

 • הזמנה קנאביס רפואי לאיסוף עצמי, רק למטופל או משנע הכתוב ברישיון הקנאביס

 • משלוח קנאביס רפואי ימסר למטופל/ת וישלח לכתובת ברישיון הקנאביס בלבד

כאנביס עושה את כל המאמצים לוודא כי כל הזמנה מתבצעת לשביעות רצון המטופל, שירות הלקוחות שלנו תמיד שמח לעזור ולסייע.


בברכה,

צוות כאנביס


תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

צרו קשר:

הודעה

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.