בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

למה קנאביס גורם לעיניים אדומות?

למה קנאביס גורם לעיניים אדומות?

למה קנאביס גורם לעיניים אדומות?

מאמריםקנאביס 101

עיניים אדומות הן אחד התסמינים הפיזיים הנפוצים ביותר לאחר צריכת קנאביס. אם אתם חושבים שעיניים אדומות זה דבר רע, אז אתם טועים. תופעת העיניים האדומות נקשרה גם לסיבה שקנאביס רפואי מומלץ לחולים בגלאוקומה. אז מה בעצם גורם לעיניים אדומות בדיוק?

יש הטוענים שלמעשה יכולה להיות אלרגיה לעשן הקנאביס שגורמת לעיניים אדומות. אפילו אלה המעשנים טבק חווים לפעמים עיניים אדומות, כך שזה יכול להצביע באופן טבעי על אלרגיה לעשן. למרות שהרעיון הזה לא מופרך, הוא עדיין לא מסביר למה אנחנו מקבלים עיניים אדומות גם אם אנחנו נוטלים שמן קנאביס או מאדים אותו. אז התרחקות מעישון לא אומר שאפשר לברוח מהתופעה. 

ההסבר למה שגורם לעיניים אדומות אצל צרכני קנאביס הוא המרכיב העיקרי המפורסם של הקנאביס עצמו – THC. אחד הדברים שה-THC עושה בגוף הוא להוריד את לחץ הדם, מה שגורם להתרחבות של כלי דם ונימים. בעיניים, הדבר גורם להתרחבות של נימי העין, מעודד את זרימת הדם דרך העיניים ולמעשה גורם לעיניים אדומות. פונקציה זו של ה-THC היא שהופכת אותו לתרופה טובה לחולי גלאוקומה. למרות שזה לא מרפא לחלוטין את מצבם, זה עוזר להם לחיות עם הסימפטומים בלי איום לאבד את הראייה. הלחץ שנוצר כתוצאה מגלאוקומה מוקל באמצעות שימוש בקנאביס. 

עיניים אדומות

אז עיניים אדומות זה לא סימן רע. זה סימן שהקנאביס שאנחנו צורכים עושה את אחד מהדברים הרפואיים שהוא נועד לעשות. עם זאת, למרבה הצער, עדיין קיימת סטיגמה לעיניים אדומות, מכיוון שכמעט תמיד היא קשורה לשימוש בקנאביס. אז מה אפשר לעשות נגד התופעה? באופן כללי, עיניים אדומות יחזיקו מעמד רק כמה שעות. תמיד אפשר פשוט לחכות. האלטרנטיבה היא לפנות לסוגי טיפות העיניים השונות בבתי המרקחת. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

התוויות

כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

עיניים אדומות

קנאביס 101

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.