בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

מהו אפקט הפמליה?

מהו אפקט הפמליה?

מהו אפקט הפמליה?

מאמריםקנאביס 101

כאשר אנו צורכים קנאביס, נכנסים לגופנו מאות תרכובות בוטניות. כל אחד מהם מגיע עם השפעות ויתרונות ייחודיים, והתנהגותם עשויה להשתנות בנוכחות תרכובות אחרות – זהו אפקט הפמליה.

אפקט הפמליה הוא מכניזם שבאמצעותו תרכובות הקנאביס מתחברות לפעול באופן סינרגטי בכדי לבנות את ההשפעות של הצמח.

בואו ניקח לדוגמא את 2 הקנבינואידים המפורסמים ביותר היום – THC ו-CBD. במחקר שנערך בשנת 2010, חולים עם כאבים המושפעים ממחלת הסרטן קיבלו תמצית THC טהורה או תמצית המכילה רמות כמעט שוות של THC ו- CBD. חולים שקיבלו את התמצית המשולבת של THC / CBD דיווחו כי היו להם פחות כאבים.

אבל קנאביס הוא הרבה יותר מ-THC ו-CBD. הוא מייצר גם עשרות קנבינואידים אחרים, כמו גם אלפי טרפנים ופלבנואידים. עם מגוון כה רב של תרכובות שימושיות בקנאביס, הסינרגיות האפשריות הן רבות והפוטנציאל שלהן יכול לשנות את עולם הרפואה.

לאפקט הפמליה בקנאביס פוטנציאל גדול אך ישנם עדיין מעט מחקרים הבודקים את אותן סינרגיות בבני אדם.

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

CBD

THC

אפקט הפמליה

טרפנים

כאנביס

כתבות כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

קנאביס 101

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 11.8.22

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 11.8.22

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים שיכנסו למלאי בקרוב גולדן בויT20/C423.5%, 279 ₪גידול ישראלי, שיח מדיקל גרופלהתראה אוטומטית כשהזן מגיע לבתי…

סקירת זן גולדן בוי – תפרחת קנאביס רפואי T20/C4 סאטיבה

🍀 סקירת זן גולדן בוי – תפרחת קנאביס רפואי T20/C4 סאטיבה

סקירת זןתפרחות

גולדן בוי Golden Boy תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4 של חברת שיח מדיקל גרופ הישראלית, זן חדש המגיע לבתי המרקחת בשבוע הבא. רוצים לדעת לפני כולם…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.