בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

מהו זן מקור?

מהו זן מקור?

מהו זן מקור?

מאמריםקנאביס 101

יש הבדל גדול בין הקנאביס שהיה זמין בשנות השישים לבין הקנאביס שקיים היום בשוק הבינלאומי.

עד סוף שנות השבעים, אם היית צורך קנאביס, סביר להניח שצרכת את מה שמכונה לעתים קרובות “סאטיבה”. צמחים אלה היו גבוהים ובעלי עלים צרים. מאזורו המקורי ברחבי הודו, סוג הקנאביס הזה עבר מזרחה, עשה את דרכו בחופה המזרחי של אפריקה ובסופו של דבר הגיע לאמריקה.

זן מקור הוא אחד מאותם זנים ראשוניים ובדרך כלל נושאים את שם המקום בו פותחו כמו – Thai (מקורו בתאילנד), Durban Poison (מקורו בדרום אפריקה), Acapulco Gold (מקורו במקסיקו) ועוד.

בעוד שזני מקור סאטיבה נעו על פני הגלובוס, זני מקור אינדיקה היו מבודדים באזורים הצחיחים וההרריים סביב אפגניסטן ופקיסטן. סוג זה ידוע בעלים רחבים, קומה נמוכה ופרחים צפופים. גם זנים אלו נושאים את שם המקום בו פותחו כמו – Afghani (מקורו באפגניסטן), Hindu Kush (מקורו ברכס ההרים הינדו) ועוד. 

רק בסוף שנות ה-70 אנשים החליטו לגדל ולהרבות בכוונה את שני סוגי הקנאביס יחד. בסופו של דבר, המגדלים הצליחו לייצר צאצאים שנשאו בעקביות את המאפיינים הרצויים מכל סוג. ההכלאות הללו השתלטו על שוק הקנאביס העולמי ורוב זני הקנאביס כיום הם היברידים.

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

זן מקור

זנים

כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

קנאביס 101

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.