בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

מהו Delta-8-THC?

מהו Delta-8-THC?

מהו Delta-8-THC?

כאנביסקנאביס 101

Delta-8-THC, קיצור של delta-8-tetrahydrocannabinol, הוא קנבינואיד המצוי בכמויות קטנות בצמח הקנאביס. הדלתא-8 דומה לבן דודו המפורסם הקנבינואיד THC, קיצור של delta-9-tetrahydrocannabinol, אך עם זאת הדלתא-8 הוא קנבינואיד הרבה פחות חזק מבחינה פסיכואקטיבית מאשר ה-THC המוכר.

דלתא-8 מאוד מדובר בתקופה האחרונה בארה”ב, בעיקר בגלל 2 סיבות.
הסיבה הראשונה היא שניתן לייצר דלתא-8 מקנבוס (Hemp), שהוא חוקי לגידול בארה”ב מאז 2018, מה שהופך את הקנבינואיד לפופולרי בקרב צרכנים אמריקאים באיזורים בהם הקנאביס אינו חוקי.

הסיבה השנייה היא שצרכנים מסוימים עשויים אפילו להעדיף מוצרי קנאביס שאינם חזקים כמו אלו המכילים את הקנבינואיד THC היכול לעיתים לגרום להשפעות שליליות כמו חרדה או פרנויה. הקנבינואידים Delta-8 וה-THC דומים בהשפעות ותופעות הלוואי וצרכני הדלתא-8 מדווחים על השפעות כמו אופוריה, תחושת התרוממות והקלה מתסמינים מסוימים כגון כאבי שרירים, חרדה ונדודי שינה.

אולם לקנבינואיד המעניין יש פוטנציאל גבוה לטיפול בקנאביס רפואי אך חשוב לציין כי הדלתא-8 עדיין לא נחקר בהרחבה ויש צורך במחקרים נוספים אודות ההשפעות שיש לו על הגוף והנפש.

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

THC

הידעת

כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

עדכוני כאנביס

קנאביס 101

קנאביס רפואי

קנבינואידים


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.