בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

סוכרת וקנאביס רפואי

סוכרת וקנאביס רפואי

סוכרת וקנאביס רפואי

התוויותקנאביס 101

במחקר שפורסם בכתב העת Molecules על ידי המכון לכימיה ביו מולקולרית באיטליה, החוקרים מצאו כי Cannabimovone – CBM, קנבינואיד נדיר, יכול לגרום לרגישות התאים לאינסולין.

CBM הוא קנבינואיד נדיר שבודד לראשונה מזן האמפ איטלקי בשנת 2010. החוקרים האיטלקים התעניינו בהשפעות של THC ו-CBD על רגישות לאינסולין ותהו האם ישנם עוד קנבינואידים שעשויים לעשות את אותו הדבר עם פחות תופעות לוואי. באמצעות מודלים ממוחשבים הם חיפשו במאגר הקנבינואידים שלהם וכך מצאו את ה-CBM.

השלב הבא היה להבין איך עובד ה-CBM בהשוואה לתרופות נפוצות לסוכרת ואכן CBM נמצא שמסוגל לגרום לרגישות התאים באותה מידה התרופות האחרות. לפיכך מצטרף ה-CBM לקנבינואידים CBD, THC, THCV ו- THCA כאפיק פוטנציאלי למחקר למניעת סוכרת.

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

התוויות

כאנביס

כתבות כאנביס

מאמרי כאנביס

מחקרים

מטופלי קנאביס רפואי

סוכרת

קנאביס 101

קנאביס רפואי

קנבינואידים


כתבות נוספות

טרפנים 101#: הכל על הטרפן טרפינאול Terpineol

טרפנים 101#: הכל על הטרפן טרפינאול Terpineol

מאמריםקנאביס 101

צמח הקנאביס הוא אוצר של חומרים פעילים כמו קנבינואידים וטרפנים הפועלים יחד בסינרגיה ותורמים לניחוחות, הארומות וההשפעות של כל זן. הטרפן טרפינאול ממלא תפקיד חשוב והינו טרפן מורכב אשר אינו…

צרכנים חכמים: מבצעים והנחות של זני קנאביס רפואי במלאי בתי המרקחת 17.5.22

צרכנים חכמים: מבצעים והנחות של זני קנאביס רפואי במלאי בתי המרקחת 17.5.22

חיפוש זניםצרכנים חכמים

מבצעים והנחות של זני קנאביס רפואי בקטגוריית T20/C4, זנים עד 149 ₪ עכשיו בבתי המרקחת השונים הולנדס הופ ב-50 ₪אצווה 18%גידול ישראלי, טוגדרבבית המרקחת עוזיאל קוש דן ב-99 ₪אצווה 19%גידול…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.