בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

קנאביס רפואי משלוחים – כל מה שצריך לדעת על משלוחי קנאביס בישראל

קנאביס רפואי משלוחים - כל מה שצריך לדעת על משלוחי קנאביס בישראל

קנאביס רפואי משלוחים – כל מה שצריך לדעת על משלוחי קנאביס בישראל

כאנביסמאמרים

מחפשים משלוח של קנאביס רפואי? הייתם מעדיפים שירות של קנאביס רפואי במשלוחים, להזמין משלוח של קנאביס רפואי עד הבית, במקום להידרש להגיע לבית המרקחת לצורך ניפוק קנאביס רפואי? ישנו פתרון עבור מטופלים המחפשים להזמין קנאביס רפואי במשלוחים ואפילו מסתבר שהוא עשוי להיות זול יותר מאשר לגשת באופן פיזי ולרכוש קנאביס רפואי בבית המרקחת.  

על פי נתוני משרד הבריאות, בישראל ישנם כיום יותר מ-108,000 מטופלים בקנאביס רפואי אשר רוכשים תרופה המקלה על חייהם בבתי המרקחת המורשים למכירת קנאביס. (לחצו כאן לרשימת בתי מרקחת לקנאביס רפואי על פי אתר הסתדרות הרוקחים). על פי סקר שערכנו בכאנביס לו ענו כ-250 מטופלי קנאביס רפואי באופן דיסקרטי, כ-49% מהמטופלים ענו כי הם רוכשים קנאביס רפואי רק באופן פיזי בבית המרקחת, 41% ענו כי הם רוכשים מבית המרקחת וגם באינטרנט, בעוד שרק 10% מהמטופלים אשר ענו לסקר מעולם לא ביקרו בבית מרקחת ותמיד רוכשים את הקנאביס הרפואי שלהם במשלוח. כאשר מנרמלים את המספרים זה עשוי להגיע לכ-11,000 מטופלים. 

תמונה משלוח 1

הזמנת משלוח של קנאביס רפואי קיימת עוד מתחילת הדרך של שוק הקנאביס הישראלי כאשר מטופלים בקנאביס רפואי היו זכאים לקבל את כל השירותים כולל שינוע ואספקה של מוצרי קנאביס רפואי מהמגדלים עצמם. כיום, לאחר יישום רפורמת משרד הבריאות בשוק הקנאביס בישראל ושינוי שיטת האספקה של מוצרי קנאביס רפואי למודל קליני, מטופלים רשאים לרכוש קנאביס רפואי רק מבתי המרקחת המורשים לכך. בנוסף מטופלים בקנאביס אשר אינם מעוניינים או לא יכולים להגיע לבית המרקחת באופן פיזי מסיבות שונות, רשאים על פי הנחיות משרד הבריאות להזמין משלוח של קנאביס רפואי לכתובת הרשומה על רישיון הקנאביס הרפואי ואך ורק למטופל או למטופלת. שימו לב כי משנעים אינם רשאים לקבל את הקנאביס הרפואי במשלוח, הם יכולים אך ורק לנפק עבור המטופל את הקנאביס בבית המרקחת באופן פיזי.

ישנם כמובן מטופלים שאוהבים לגשת לבית המרקחת, לשוחח עם הרוקח, לקבל ייעוץ ככל שדרוש ולרכוש את הקנאביס בבית מרקחת. לעומת זאת, ניתן למנות יתרונות רבים להזמנת משלוח קנאביס רפואי על פני הגעה פיזית לבית המרקחת.

תמונה סופר פארם

להלן חלק מהיתרונות בהזמנת קנאביס רפואי במשלוח לעומת הגעה לבית המרקחת: 

 1. חיסכון בזמן – הימנעות מהגעה לבית המרקחת, חניה ותורים ארוכים המאפיינים בתי מרקחת אשר מורשים לנפק קנאביס רפואי על פי משרד הבריאות. 
 2. מגוון אפשרויות להזמנה של קנאביס – ישנם כיום אתרים של בתי מרקחת לקנאביס ואתרים ייעודים נוספים המאפשרים הזמנה ושינוע של קנאביס רפואי ישירות ממלאי בית המרקחת, כך שההזמנה נעשית דיגיטלית ובית המרקחת משלים את הניפוק והשינוע על פי הוראות משרד הבריאות. 
 3. קורונה -עקב מגיפת הקורונה שפרצה בעולם, רבים מעדיפים כיום לרכוש באינטרנט כדי להימנע מסיכון מיותר בהגעה למקום הומה אדם כמו בית מרקחת המנפק קנאביס רפואי .
 4. מלאי מוצרי קנאביס רחב ומגוון יותר – באמצעות אתרים יעודיים המאפשרים איתור או רכישה דיגיטלית הכוללת משלוח או איסוף עצמי של קנאביס רפואי על פי כללי בית המרקחת ונהלי משרד הבריאות.  ניתן להיחשף למלאי תפרחות ושמנים גדול ומגוון הרבה יותר, שהרי מלאים של בתי המרקחת נוספים מחוץ לאזור המטופל נחשפים בחיפוש שכזה, כמו אפשרות להזמנת משלוח של קנאביס רפואי מבית מרקחת הרחוק מאות קילומטרים מהמטופל או המטופלת.
 5. זול יותר – הזמנה של משלוח קנאביס רפואי באמצעות אתרים יעודיים בהם ניתן לאתר מלאי קנאביס רפואי גדול יותר, נגיש וזמין לרכישה דיגיטלית ממלאי בית המרקחת, כולל משלוח או איסוף עצמי, לדוגמא אתר כאנביס, אותו בדק ודירג מאקו קנאביס במקום הראשון עבור חיפוש, הזמנה, השוואת מחירי קנאביס, אצוות ומידע כללי בהקשר של קנאביס רפואי. בחיפוש מהיר וקל באתר ניתן למצוא בקלות את המלאים של כל בתי מרקחת על פי עיר,קטלוג זנים רחב עם כל התפרחות והשמני קנאביס ומידע נוסף כמו מחירים, אצוות, עלות משלוח וכל המידע הנדרש כדי למצוא את הזן המתאים במחיר הזול ביותר עם הזמינות הטובה ביותר עבור המטופל.

יתרונות אלו הם חלק מהסיבות המבדלות לחיוב שירותי ״קנאביס רפואי משלוחים״ של בתי המרקחת והם מאיצים את קצב הגידול של הזמנות דיגיטליות של מטופלים אשר מעדיפים, או נאלצים לוותר על השיטה הישנה ולעבור להתנהלות אינטרנטית באמצעות הזמנה של משלוח קנאביס רפואי מרחוק. מגמה זו רק הולכת ומתחזקת עם הגידול התמידי במספר המטופלים בקנאביס רפואי. על פי תוצאות סקר הקאנביס של אתר כאנביס, לא הרבה מטופלים מודעים לאפשרות של הזמנת קנאביס רפואי במשלוח לכתובת הרשומה ברישיון הרפואי. ישנו חוסר מידע, מה מותר? מה אסור? וכיצד ניתן להזמין באופן בטוח, נעים ומהיר קנאביס רפואי על פי הנחיות משרד הבריאות

כאנביס משלוחים

קנאביס רפואי משלוחים – מה הם הנהלים והחוקים?

האם ניתן לרכוש קנאביס רפואי גם באמצעות האינטרנט? האם ניתן להזמין באופן דיגיטלי מאתר של בית מרקחת, או אתרים יעודיים קנאביס רפואי? התשובה היא כן, אפשרי בהחלט. אך לפני שניגשים להזמין, חשוב לזכור את החוקים והכללים. 

ראשית, תפקיד הרוקח לקנאביס רפואי בעת מסירת מוצרי קנאביס הוא משמעותי וחשוב ביותר. מטופלי הקנאביס עשויים להיות מטופלים בתרופות נוספות, ולכן מעורבות רוקח, במיוחד בהדרכה ראשונית בבית מרקחת הינה משמעותית להבטחת טיפול תרופתי איכותי, בטוח ויעיל. כיום יש לא מעט אפשרויות להזמין משלוח של קנאביס רפואי לכתובת הרשומה על הרישיון הרפואי. בין האפשרויות השונות ניתן למצוא אתרים של בתי מרקחת ואתרים יעודיים המנגישים מידע ומלאי של בתי מרקחת ומאפשרים הזמנה דיגיטלית ישירות ממלאי ספציפי של בית מרקחת. ההזמנה יכולה להיות לאיסוף עצמי או משלוח עד הבית (לכתובת שעל הרישיון הרפואי על פי נהלי משרד הבריאות) ועל פי כללי בית המרקחת.

להלן נהלי משרד הבריאות עבור קנאביס רפואי משלוחים כמפורט בנוהל 153 סעיף 8.10.4:

 1. מסירת מוצרי קנאביס למטופל באמצעות שליח יעשה רק לאחר שהמטופל הגיע לפחות פעם אחת לבית המרקחת, הציג רישיון מקורי לשימוש בקנביס למטרות רפואיות, הזדהה באמצעות תעודת זהות וקיבל הדרכה רוקחית מרוקח שעבר הכשרה מקצועית מאושרת או שנקבע על ידי הרוקח שאין צורך בכך באשר מדובר במטופל שכבר קיבל הדרכה כאמור או מכל סיבה אחרת לפי שיקול דעת הרוקח. 
 2. מסירה באמצעות שליח יעשה למטופל בלבד ולא לשום אדם אחר בבית המטופל. במידה שהמטופל לא ימצא בביתו הקנביס יוחזר לבית המרקחת להשמדה. 
 3. ביחס לחובת הזיהוי הראשוני נבקש להבהיר את סעיף 8.10.4 לנוהל 153 כדלקמן הבהרות שישולבו בגרסה הבאה של נוהל זה, במקרה שמדובר במטופל קטין או מטופל אחר שברישיון עצמו נקוב שמו של משנע – הזיהוי הראשוני יכול להיעשות מול המשנע שיגיע עם תעודת הזהות שלו ושל המטופל ובמקרה של קטין שעדין לא נופק לו ת.ז. – תעודת זהות עם ספח של אחד ההורים .
 4. לפי שיקול דעת הרוקח, ניתן לוותר על זיהוי ראשוני בבית מרקחת מורשה אחד אם ידוע שכבר בוצע מכר מוצרי קנביס לאותו מטופל בבית מרקחת מורשה אחר. 
 5. בנוסף, כהוראת שעה לעת הזו (22.11.2020) נכתב ב- בתקופת סגר כללי או סגר באזור בית המרקחת, שבהמשך תיבחן הארכתה, או במקרה של מטופל הנמצא בבידוד, ניתן לבצע את הזיהוי הראשוני וההדרכה הרוקחית ככל שנקבע שיש בה צורך, על ידי הרוקח באמצעים דיגיטליים ויזואליים והרוקח יתעד את הדבר.
תמונה משלוח 2

משלוח קנאביס רפואי זול יותר מאיסוף עצמי, היתכן? 

בעידן של תחרות בין בתי המרקחת, דיגיטציה ומידע שעובר במהירות נוסדו כמה אתרים בהם ניתן לבצע הזמנה לקנאביס רפואי ולהיחשף למידע בנושא קנאביס רפואי כמו זנים, תפרחות, שמנים, השוואת מחירים, סינון על פי אצווה ולהיות צרכנים חכמים בנושא קנאביס רפואי. המציאות של היום מלמדת שכדאי להיות צרכנים חכמים כאשר מדובר על רכישה של קנאביס רפואי מבתי המרקחת השונים. מחקר חדש של כאנביס מצא כי הסל הממוצע הזול ביותר דווקא נמצא במשלוח ולא באיסוף עצמי וזאת למרות העלות הנוספת של המשלוח ככל שקיימת. המחקר של חברת כאנביס, שאת תוצאותיו אנו חושפים כאן לראשונה, מצא כי דווקא סל הקנאביס הרפואי הזול ביותר להזמנה דיגיטלית הוא 196 ש״ח והוא בהזמנת משלוח לעפולה, לעומת הזמנה לאיסוף עצמי בה הסל הממוצע הזול ביותר הוא 254 ש״ח בעיר נתניה. הבדל של כ-58 ש״ח, כמעט 30% זול יותר בהזמנת משלוח וזה כאשר עלויות המשלוח נכללות בעלות הכוללת. 

המשלוח הממוצע היקר ביותר 283 ש״ח
המשלוח הממוצע הזול ביותר  196 ש״ח
האיסוף עצמי הממוצע היקר ביותר 274 ש״ח
האיסוף עצמי הממוצע הזול ביותר 254 ש״ח

מתוך המידע של כאנביס המשלוח הממוצע הזול ביותר נשלח לעפולה, בסה״כ 194 ש״ח, לעומת ההזמנה הזולה ביותר בממוצע של איסןף עצמי שהיתה בסה״כ 254 ש״ח. התוצאות ברורות וניתן להזמין קנאביס רפואי זול יותר במשלוח עד הבית. 

הסיבות לפערי מחירים בהזמנת קנאביס רפואי במשלוחים

תחרות בין בתי המרקחת, שטף זני יבוא מול גידול מקומי, ברובו באיכות פחותה מהיבוא, תאריכי אצוות אשר מגיעות לקיצן והאלטרנטיבה של בית המרקחת היא להחזיר את הקנאביס למגדל או לבצע השמדה. כמו כן צורת התמחור של חברות מגדלות המבקשות מבתי המרקחת לקנות ״חבילות״ ו-״באנדלים״ של זנים, כמובן חלקם זנים מבוקשים וחלקם פחות. כל אלה ועוד הם חלק מהסיבות להבדל במחירי הקאנביס בישראל. לכן חשוב לזכור, מחירי תפרחת של קנאביס רפואי בישראל משתנים כל יום ועשויים להיות שונים בין בתי המרקחת. לעיתים ישנם מבצעים והנחות ולפעמים ירידת המחיר של זן מסוים קשורה לתוקף מוצר שהולך ונגמר. בנוסף חלק מבתי המרקחת בארץ מציעים הטבות כמו משלוחים עד הבית ללא עלות, כלומר משלוח חינם. לדוגמא מטופל מדימונה מספר כי היה מופתע לגלות את האפשרות להזמין משלוח של שמן קנאביס רפואי ב-140 ש״ח מאתר כאנביס מבית מרקחת שנמצא בכלל בצפון הארץ, זאת מכיוון שרק לאותו בית מרקחת בטבריה היה את השמן אותו הוא צריך. 

 1. פערי מחירים בין בתי המרקחת השונים
  קיימים פערים במחיר הקנאביס הרפואי בין בתי המרקחת השונים. לדוגמא בית מרקחת מסוים מוכר זן מסויים ב-209 ש״ח ובבית מרקחת אחר במרחק של פחות מ-15 ק״מ מציעים את אותו הזן במחיר של 100 ש״ח פחות, למעלה מ-50% פער. 
 1. מבצעים והנחות של בתי מרקחת
  מעת לעת בית מרקחת מבצעים, הנחות ומבצעים, על כן כדאי לבדוק ולהשוות את המחירים וכך לחסוך עשרות ומאות שקלים על ידי הזמנה מבית המרקחת הנכון. כמו כן חשוב באותה מידה לבדוק מדוע יש הורדת מחירים או פערי מחיר.
 1. חשיפה למלאי קנאביס מבית מרקחת רחוק מכם 
  אחד היתרונות במשלוח קנאביס רפואי הוא למעשה היכולת לקבל נגישות למלאי שהוא רחוק פיזית מכם. אתרים רבים ובתי מרקחת מציעים היום את היכולת לבצע הזמנה ולקבל את המשלוח באותו היום או למחרת. היכולת להיחשף למלאי של בית מרקחת אחר, לבדוק מחירים ואצוות מאפשר למעשה למטופלים את הבחירה החכמה ממלאי מגוון מבתי מרקחת שונים עם מחירים שונים.
 1. משלוח קנאביס רפואי חינם 
  חלק מבתי המרקחת בארץ המורשים לניפוק קנאביס רפואי מציעים שירות של משלוח חינם עד בית המטופל. רשת סופר פארם לדוגמא, מאפשרת להזמין כל מוצר, תפרחת, שמן או גליליות של קנאביס רפואי ללא קשר לכמות ללא עלות, משלוח מהיום למחר חינם. 

רוב בתי המרקחת המציעים משלוחים לבית המטופל מאפשרים משלוח חינם החל מכמות מסויימת, חלקם החל מ-30 גרם וחלקם יותר, אך אין זה משנה את העובדה כי קיימת האפשרות להוזיל את סה״כ ההוצאה לקנאביס רפואי לחודש אם רק בודקים את המחירים והאפשרויות השילוח אליכם.  

בית מרקחת

לסיכום

המחקר של אתר כאנביס גילה כי הזמנת קנאביס רפואי במשלוח עשויה להוזיל את מחיר הקנאביס במידה ויודעים לאתר מלאי זול יותר ונגיש, אפילו אם נמצא רחוק מכם. באמצעות הזמנת משלוח של קנאביס רפואי אתם יכולים גם להקל על עצמכם וגם לשלם פחות. 

רשימת בתי מרקחת עם משלוח קנאביס רפואי

בתי המרקחת המורשים למכירת קנאביס רפואי המספקים שירות משלוחים של קנאביס רפואי למטופלים בעלי רישיון קנאביס חוקי בתוקף

סופר פארם עפולהיהושע חנקין 14עפולה0778880430
סופר פארם ביג פולגגיבורי ישראל 5נתניה0778881040
סופר פארם ביג פאשןיהודה הלוי 1טבריה0778882080
סופר פארם ביג פורייהשדרות ורבורגטבריה0778881580
סופר פארם קריית מוצקיןירושלים 1קריית מוצקין0778882160
בית מרקחת אורנים פארםשדרות ש”י עגנון 20ירושלים026792632
מדי פלוס כנפי נשריםכנפי נשרים 10ירושלים026511155
מעיין חיים בית דגןטרומפלדור 20בית דגן035178844
פנו פארם חולוןהמרכבה 31, מ. חצי חינםחולון035562235
מעיין חיים אשדודהפלמ״ח 20אשדוד088569871
בית מרקחת הנגבקרן קיימת לישראל 94באר שבע086277016
גבעול תל אביברח’ הירקון 288תל אביב-יפו037482000
בית מרקחת דורוןגאולה 6רעננה097716084
בית מרקחת השרוןדרך רמתיים 55הוד השרון097450495
בית מרקחת דויטשמאה שערים 83ירושלים025827963
בית מרקחת שור טבצ’ניק פ”תברגמן צבי 10פתח תקוה033731999
בית מרקחת דרורדרור 3ראשון לציון039641025
ורונה פארםטארק עבד אלחי 50טירה0544533300
בית מרקחת אי.אפ.ג’ילוחמי הגטו 6פתח תקווה039227416
גרין פארמהטוליפמן 7ראשון לציון039480444
בית מרקחת כנרתויצמן 119כפר סבא097673228
בית מרקחת פנאקסיהבת-שבע 1לוד0722744144
בית מרקחת תפרחתשדרות ירושלים 29קריית ים0509627080
גרין זון פארמההכרמל 2יקנעם עילית049019515
גבעול דימונהרבי שמעון בר יוחאי 6דימונה0507892996
בית מרקחת בן יהודהבן יהודה 14תל אביב -יפו035259666
מדיק פארםיוהנה ז’בוטינסקי 9באר שבע086101115
גבעול ירושליםרח’ יפו 216ירושלים026335954
פארמה שאולשפת אמת 4בית שמש029914393
גבעול אשדודגיא אוני 12אשדוד088554289
בית מרקחת ברודרדרך יצחק רבין 15בית שמש0508118221
בית מרקחת השל״ההשל״ה 9תל אביב-יפו0548222868

*מידע זה עשוי להשתנות מעת לעת.

הרשימה המלאה של בתי מרקחת לקנאביס רפואי

להלן רשימת בתי מרקחת לקנאביס, מלאה ומעודכנת – כל בתי המרקחת לקנאביס רפואי בישראל. כל בתי המרקחת קיבלו אישור ממשרד הבריאות להנפקה ומכירה של קנאביס רפואי, תפרחות, שמנים, גליליות וכו’. חלקם גם מקבלים הזמנה באינטרנט או בטלפון. כמו כן חלקם מאפשרים הזמנת משלוח קנאביס רפואי עד בית המטופל/ת ו/או באיסוף עצמי מבית המרקחת. ברשימה זו ניתן למצוא בתי מרקחת שונים כמו סופר פארם, ש.ר.מ בתי מרקחת, פנו פארם, גבעול, פארם ירוק, שור טבצ’ניק ועוד.


מצאתם טעות? מוזמנים לפנות אלינו ל-info@cannbis.co.il 

גרין פארמהטוליפמן 7ראשון לציון039480444
בית מרקחת אי.אפ.ג’ילוחמי הגטו 6פתח תקווה039227416
אקו פארםהאלוף נרקיס 9 אזור תעשייהמעלות-תרשיחא0795555502
בית מרקחת הנשיאהנשיא וייצמן 42חדרה046324231
בית מרקחת מדיקסטורטשרניחובסקי 24כפר סבא097486030
בית מרקחת בריאותקראוזה 46חולון035041911
בית מרקחת גבעולרח’ הירקון 288תל אביב -יפו037482000
בית מרקחת גבעת זאבהמכבים 50גבעת זאב025362908
בית מרקחת גבעת שמואלבן גוריון 11גבעת שמואל035327063
בית מרקחת דורוןגאולה 6רעננה097716084
בית מרקחת הנגבקרן קיימת לישראל 94באר שבע086277016
בית מרקחת השרוןדרך רמתיים 55הוד השרון097450495
בית מרקחת טלליםשדרות הרצל 102רמלה089229301
בית מרקחת ישראלאשכנזי 17יהוד036326611
פרמה-שיאבקעת בית נטופה 25כפר סבא0774107286
בית מרקחת פרס נובלשמעון פרס 33ראשון לציון039414451
בית מרקחת קרית אונוהלוחמים 9אבן יהודה098998788
בית מרקחת האני שבתאי לוישבתאי לוי 18חיפה048534143
בית מרקחת תל חיתל חי 63אשדוד088678795
בית מרקחת דויטשמאה שערים 83ירושלים025827963
שור טבצ’ניק פ”תברגמן צבי 10פתח תקווה033731999
בית מרקחת דרורדרור 3ראשון לציון039641025
בית מרקחת דרייפינגר סילביה קלרהוייצמן 169כפר סבא097659642
הלן פארםאגוז 1יבנה089436747
בית מרקחת העלייה השנייההעלייה השנייה 44חיפה048522062
ורונה פארםטארק עבד אלחי 50טירה0544533300
אורנים פארםשדרות שי עגנון 20″ירושלים026792632
מדי פלוס בר אילןבר אילן 2ירושלים025822237
מדי פלוס כנפי נשריםכנפי נשרים 10ירושלים026511155
מיני פארםשפרינצק 20פתח תקווה039321067
בית מרקחת מעיין חיים בית דגןטרומפלדור 20בית דגן035178844
בית מרקחת מעלותהרב קוק 18מעלות-תרשיחא049971983
מקס פארם חולוןהנביאים 1חולון035056090
נ.נ. פינצ’יחיבת ציון 43רמת גן036182821
סופר פארם איכילובויצמן 14תל אביב -יפו0778881070
סופר פארם אליהו קורןאסתר רזיאל נאור 6ירושלים0778882400
סופר פארם ארלוזורובדיזנגוף 208תל אביב -יפו0778882200
סופר פארם ביג פרדס חנהתדהר 1פרדס חנה-כרכור0778881940
סופר פארם ביג יקנעםשדרות רבין 9, מרכז ביגיקנעם עילית0778881510
סופר פארם ביג פאשןיהודה הלוי 1טבריה0778882080
סופר פארם ביג פולגגיבורי ישראל 5נתניה0778881040
סופר פארם ביג פורייהשדרות ורבורגטבריה0778881580
סופר פארם בית הכרםאביזהר 1ירושלים0778881210
סופר פארם גדרהשד’ בן גוריון 105גדרה0778881460
סופר פארם גן יבנההמגינים 56גן יבנה0778882280
סופר פארם גראנד קניון באר שבעטוביהו דוד 125באר שבע0778882040
סופר פארם גראנד קניון חיפהגולן שמחה 54חיפה0778880770
סופר פארם הדסה עין כרםהנרייטה סולד 1ירושלים0778881380
סופר פארם חורבחורב 15חיפה0778880130
סופר פארם כפר יאסיף.כפר יאסיף0778881340
סופר פארם כרמיאלמעלה כמון 14כרמיאל0778880670
סופר פארם מרכז דויד אפרידרהנשיא 3אשקלון0778881000
סופר פארם נעימידרך יצחק רבין 2בית שמש0778881980
סופר פארם סטאר סנטרז’בוטינסקי 41אשדוד0778881170
סופר פארם קניון איילוןאבא הלל 301רמת גן0778880100
סופר פארם קניון גבעתייםדרך יצחק רבין 53גבעתיים0778881200
סופר פארם עפולהיהושע חנקין 14עפולה0778880430
סופר פארם קניון חולוןגולדה מאיר 7חולון0778880660
סופר פארם קניון מרגליותז’בוטינסקי 3הוד השרון0778880540
סופר פארם קניון עיר ימיםבני ברמן 2נתניה0778881910
סופר פארם קניון רנניםהמלאכה 2רעננה0778880680
סופר פארם קיריוןדרך עכו 192קריית ביאליק0778880150
סופר פארם קריית חייםאחי אילת 34קריית חיים0778882350
סופר פארם קריית מוצקיןירושלים 1קריית מוצקין0778882160
סופר פארם קריית שמונההנשיא 4, קניון בני נחקריית שמונה0778880420
סופר פארם רוטשילדרוטשילד 45ראשון לציון0778880460
סופר פארם רמב”םהעלייה השנייה 8חיפה0778882320
סופר פארם רמת ישיאקליפטוס 3, אזור התעשייהרמת ישי0778880240
סופר פארם תל השומרתל השומררמת גן0778880240
סופר פארם תל מונדהדקל 47תל מונד0778881960
סופר פארם תלפיותגנרל פייר קניג 24ירושלים0778880950
סופר פארם תמריםשדרות התמרים 9אילת0778881440
בית מרקחת סנא פארםהיוצרים 15כרמיאל049111785
פארם ירוקהגביש 4נתניה098305000
קלאב פארםקניון אם הדרך, בית חירותבית ינאי098666830
קלאב פארם שליהשריג 2בנימינה0535253272
בית מרקחת רמת אליהוצייטלין 10ראשון לציון039610495
בית מרקחת שור טבצ’ניק ת”אהמלך ג’ורג’ 54תל אביב -יפו035288818
בית מרקחת שלאיןאלנבי 138תל אביב -יפו035605371
בית מרקחת כנרת כפר-סבאויצמן 119כפר סבא097673228
בית מרקחת פנאקסיהבת-שבע 1לוד0722744144
בית מרקחת המרקחהשדרות ניצה 8נתניה097724034
בזלתהאילן 35 אור עקיבאאור עקיבא0722211500
סופר פארם מגדל הורדדרך השלום 53גבעתיים0778880970
סופר פארם מעלותצים אורבן, שלמה שרירא 3מעלות-תרשיחא0778882000
סופר פארם בילו סנטרמתחם בילו 16קריית עקרון0778880520
סופר פארם אוסישקיןאוסישקין 62רמת השרון0778881270
סופר פארם גבעת סביוןהגליל 78גני תקווה0778880120
סופר פארם קניון הזהבדוד סחרוב 21ראשון לציון0778880320
בית מרקחת תפרחתשדרות ירושלים 29קריית ים0509627080
סופר פארם צים נתיבותבעלי מלאכה 5נתיבות0778881810
פנו פארם חולוןהמרכבה 31, מתחם חצי חינםחולון035562235
בית מרקחת מוריהדרך בית לחם 82ירושלים026734531
בית מרקחת מרכזשדרות הנשיא 130חיפה0542000816
אוסקר פארםאוסקר שינדלר 7חיפה046777015
סופר פארם אורוןרוטשילד 182פתח תקווה0778880060
סופר פארם כופר הישובביאליק 10רמת גן0778880290
סופר פארם רחובותהרצל 182רחובות0778880810
סופר פארם לב חדרהשדרות רוטשילד 40חדרה0778880850
סופר פארם שדרותסמטת הפלדה 1שדרות0778881320
סופר פארם יד אליהויגאל אלון 51תל אביב -יפו0778881490
סופר פארם רמלודצופית 40רמלה0778881740
סופר פארם הגדוד העבריהגדוד העברי 5אשדוד0778881970
סופר פארם ביג אילתהסתת 14אילת0778881120
גרין זון פארמההכרמל 2יקנעם עילית049019515
בית מרקחת בר אילןבר אילן 29רעננה097443579
סופר פארם בית אמריקהרוטשילד 72פתח תקווה0778880050
סופר פארם היכלההסתדרות 26פתח תקווה0778880590
סופר פארם פסגת זאבשדרות משה דיין 106ירושלים0778881160
סופר פארם קניון מבשרתשדרות החוצבים 10מבשרת ציון0778882480
סופר פארם עטרותדרך רמאללה 101ירושלים0778882740
בית מרקחת עוזיאלהרב עוזיאל 20ירושלים026423805
בית מרקחת גבעול דימונהרבי שמעון בר יוחאי 6דימונה0507892996
פארמה טבע אריאליהודה 10אריאל039365363
בית מרקחת מעיין חייםהפלמ״ח 20אשדוד088569871
בית מרקחת לבבן גוריון 2הרצליה099547035
סופר פארם אסף הרופאאסף סנטרבאר יעקב0778882640
סופר פארם אשדוד סיטיהבנים 1אשדוד0778880400
סופר פארם דיזנגוף סנטרדיזנגוף 50תל אביב -יפו0778880170
סופר פארם שער אשקלוןא.ת. צומת כפר סילבראשקלון0778880750
סופר פארם גבעת שאולכנפי נשרים 12ירושלים0778880880
סופר פארם יכין סנטרדרך יצחק רבין 17פתח תקווה0778881690
סופר פארם יבנה הירוקההדוגית 16יבנה0778882380
בית מרקחת היפר גריןשבט לוי 14אשדוד088554445
בית מרקחת יו פארםקניון לב הריםירושלים029931819
פנו פארם הוד השרוןהרקון 2 קניון שרוניםהוד השרון097443549
פנו פארם ראשון לציוןלחי 16ראשון לציון037449940
סופר פארם כפר סבא הירוקהרפפורט 3כפר סבא0778882250
בית מרקחת בן יהודהבן יהודה 14תל אביב -יפו035259666
פארמה קו-אופכביש ראשי 16955יפיע046011566
מדיק פארםיוהנה ז’בוטינסקי 9באר שבע086101115
מדיקל פארם שפרעםרח’ אלאום תיריזה-שפרעםשפרעם046377826
מקס פארם – ראשון לציוןהחלמונית 20ראשון לציון039617085
בית מרקחת מדילייף אשדודגיא אוני 12אשדוד088554289
סופר פארם טמרהמרכז מסחריטמרה0778882120
סופר פארם מדרחובההסתדרות 3ירושלים0778880270
סופר פארם גירוןשדרות דוד בן גוריון 21אשקלון0778880280
סופר פארם רמות רכסאוסדק שינדלר 21באר שבע0778882230
שופרסל בי קניון סירקיןקניון סירקין, אלעד פרידמן 9פתח תקווה035688545
שופרסל בי איכילוב תל אביבאיכילוב, תל אביבתל אביב -יפו0523475732
שופרסל בי קניון עזריאליקניון עזריאלי חיפהחיפה035688545
שופרסל בי – קריית אתאההסתדרות 248, קריית אתאקריית אתא0522428297
שופרסל בי – רחובותרחובות מזרחרחובות0522676604
שופרסל בי – שערי צדקשערי צדק, שמואל בייט 12, ירושליםירושלים035688545
בית מרקחת גני טליצחק רבין 1 בני עיש”בני עי”ש088693019
בית מרקחת צרפתיצביה ויצחק 580ירושלים026765293
סופר פארם בלפוראלנבי 65תל אביב -יפו0778882590
שרה פארםנחל איילון 20צור יצחק097487783
בית מרקחת גבעול – ירושליםרח’ יפו 216ירושלים037482000
בית מרקחת צמח פארםצומת צמחכנרת (מושבה)046751000
בית מרקחת פארמה שאולשפת אמת 4בית שמש029914393
בית מרקחת מטר פארםבן עמי 35עכו049912021
פנו פארם אחוזת ראשוניםהנחשול 30ראשון לציון039137008
בית מרקחת וואן פארםשדרות רימוןלהבים086512663
בית מרקחת גבעול – אשדודגיא אוני 12אשדוד088554289
גרין פארם פולגאמנון ותמר 6נתניה0585858119
סופר פארם עמק סנטרשדרות יצחק רבין 18עפולה0778881190
סופר פארם מגדל העמקשאול עמור 77מגדל העמק0778881241
סופר פארם רחובות החדשהשדרות פנחס בן דוד קפרא 1רחובות0778882580
סופר פארם מול חוף חדרהפרופ דן שכטמן 10,חדרה0778882650
בית מרקחת כרמל פארםהמייסדים 63זכרון יעקב046392363
מדי גרין מבית מדי פארםלנדאו חיים 9חולון036560428
בית מרקחת אדוארדסופר אברהם 3אשדוד0768116949
סופר פארם קריית אונושלמה המלך 37קריית אונו0778880980
בית מרקחת הדרהדקלים 103פרדס חנה-כרכור046376518
סופר פארם ביג קריית שמונהמרכז קניות ביגקריית שמונה0778881920
סופר פארם בית הבד הוד השרוןרמתיים 27הוד השרון0778882270
סופר פארם נעימי קרית השרוןשדרות טום לנטוס 60נתניה0778882460
בית מרקחת שבע פארםחיים לנדאו 4באר שבע0737265460
בית מרקחת ברודרדרך יצחק רבין 15בית שמש0508118221
בית מרקחת אילןכיכר הציונות מרכז מסחרי דימונהדימונה086554850
בית מרקחת דיימןאלי כהן 39אשקלון086744049
סופר פארם ממילאשלמה המלך 9ירושלים0778881450
סופר פארם ביג עפולההשוק 13עפולה0778882011
סופר פארם אבן יהודההמייסדים 60אבן יהודה0778882681
סופר פארם בית האומותדרך חברון 101ירושלים0778881761
סופר פארם נוף הגלילעופר סנטרנצרת עילית0778881311
סופר פארם בית שמשיגאל אלון 1 מתחם ביגבית שמש0778880931
בית מרקחת מזורעמק רפאים 25ירושלים025632780
בית מרקחת לב כרמלשדרות הנשיא 133חיפה048362336
בית מרקחת השל״ההשל״ה 9תל אביב -יפו0548222868
סופר פארם אודיטוריום חיפהשדרות הנשיא 134חיפה0778881110
בית מרקחת קאר פארםהעלייה 33כפר יונה097992024
סופר פארם שבעת הכוכביםשדרות שבעת הכוכבים 7הרצלייה0778880870
בית מרקחת שמשוןיהודה הלוי 38אשקלון086189968
סופר פארם מעלה אדומיםדרך קדם 5מעלה אדומים0778880740
סופר פארם קניון רחובותבילו 2רחובות0778880450
סופר פארם מול היםקניון מול הים, הפלמ״ח 1אילת0778880530
סופר פארם רכבת עפולהשדרות יצחק רבין 20עפולה0778882830
סופר פארם אנשטייןאנשטיין 139חיפה0778882630
סופר פארם מגדל שלוםאחד העם 9תל אביב -יפו0778881720
סופר פארם לב העירקניון לב העירקריית גת0778881220

*מידע זה עשוי להשתנות מעת לעת.

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

בתי מרקחת

כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

משלוחים

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.