בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

תחושת “היי” גופנית ותחושת “היי” מנטלית – דרכים לדעת את ההבדל ביניהם

תחושת "היי" גופנית ותחושת "היי" מנטלית - דרכים לדעת את ההבדל ביניהם

תחושת “היי” גופנית ותחושת “היי” מנטלית – דרכים לדעת את ההבדל ביניהם

מאמריםקנאביס 101

תחושת “היי”, “סטלה”, “סוטול” וכדומה – כולם מתייחסים לתחושה תחת השפעת הקנאביס. רבים מחלקים את התחושה ל-2 סוגי תחושות הנגרמות מצריכת קנאביס – תחושת “היי” פיזית, גופנית ותחושת “היי” מנטלית, נפשית. לסוג התחושה שאנו חווים יש קשר רב לבחירת הזנים, כמו גם לאופן בו הם נצרכים

זני הסאטיבה והאינדיקה משפיעים עלינו בצורה שונה. זני סאטיבה קשורים בעיקר להשפעות במוח ו/או בנפש, בעוד שההשפעות הפיזיות על הגוף מגיעות בדר”כ על ידי זני אינדיקה, הגורמים לתחושות של רגיעה עמוקה, הרפייה והרגעת הגוף. 

סאטיבה

תחושת ה”היי” המנטלית מייצרת אפקטים מיידיין של שינוי במצב הרוח

בדר”כ לאחר כמה שאיפות, תחושות של אופוריה והנאה מציפות את המוח. סאטיבות מייצרות אפקטים מעוררים שגורמים לעירנות ואופטימיות, ובכך הופכות אותן לטובות לשימוש בשעות היום. לעומת זאת, תחושת “היי” פיזית גורמת בעיקר להשפעות על הגוף. האינדיקות, באופן ספציפי, מציעות יותר או אפקט ההרגעה וההרפייה. מאפיינים נפוצים של תחושת “היי” גופנית הם בין היתר תחושה של עייפות (הידבקות לספה), סרבול קל בהליכה/עמידה ורגישות גופנית מוגברת. 

נחה

תפיסה מנטלית משתנה לעומת תחושות פיזיות מוגברות

תחושת “היי” מנטלית מלווה לרוב בשיפור ניכר של תהליכים שכליים ו/או נפשיים מסוימים כמו יצירתיות, ריכוז ובניית קשרים חברתיים למשל. ישנם גם מחקרים המראים גם עלייה ביכולת השמיעה והראייה והקלה ביומיום. צרכני זני הסאטיבה מסוגלים בדר”כ לבצע פעילויות פיזיות ומנטליות בתפקוד גבוה, כולל פעילות גופנית, עבודה ויצירה בין רבים אחרים. לעומת זאת תחושת “היי” פיזית נוטה להשאיר את הצרכנים הרבה פחות פונקציונליים. ה”היי” הפיזי ידוע בכך שהוא עשוי לייצר עצלנות גדולה, כמו כן תחושות של כבדות ואפילו מעט חוסר תחושה במקומות שונים בגוף. 

תחושות ה”היי” המנטליות עשויות להגביר את קצב הלב

לפי מחקרים שונים צריכת קנאביס עלולה להגביר את קצב הלב שלנו עד פי שניים ועד שלוש שעות. זרימת דם מוגברת זו משפרת את ההשפעות הפסיכואקטיביות המיוצרות על ידי המוח. עבור חלק ממטופלי הקנאביס, קצב לב מוגבר יכול לגרום לתחושות של פאניקה ולמעשה לעורר חרדה במקום לספק הקלה. בהשפעת “היי” גופני, נפוץ יותר להרגיש את קצב הלב מאט דווקא ונרגע. אינדיקות הן בדרך כלל אופציה טובה יותר להקלה בחרדה מאשר סאטיבות, מכיוון שהן מרגיעות את הגוף ומפחיתות לחץ ומתח. 

כללי

תחושות ה”היי” הפיזיות טובות יותר להתוויות גופניות

התכונות המעניקות הרפיה עמוקה של זני האינדיקה הן התאמה טובה למטופלים הסובלים מכאבים, התכווצויות שרירים, מיגרנות, נדודי שינה ושלל מצבים נוספים. מטופלים רבים בקנאביס רפואי אומרים שאינדיקות עוזרות להם להתמודד טוב יותר עם דיכאון, חרדה, נדודי שינה ואפילו כאב כרוני. 

1

דוגמאות לזני סאטיבה פופולריים עכשיו בבתי המרקחת השונים

תפרחת אנטרקטיקה
אייקון סאטיבה אנטרקטיקה
T20/C4
23%
259 ₪
גידול ישראלי, תיקון עולם
מצאו אותו בבתי המרקחת

תפרחת טיטן
אייקון סאטיבה טיטן
T20/C4
22.2%
199 ₪
גידול ישראלי, יוניבו
מצאו אותו בבתי המרקחת

תפרחת אוריג'ינל ג'י סי
אייקון סאטיבה אוריג’ינל ג’י סי
T20/C4
24%
279 ₪
גידול קנדי, יבוא פיס נטורלס
מצאו אותו בבתי המרקחת

Png
אייקון סאטיבה אלגרו
T20/C4
20.5%
307 ₪
גידול ישראלי, מדוקאן
מצאו אותו בבתי המרקחת

תפרחת מרמלדה
אייקון סאטיבה מרמלדה
T20/C4
24.4%
299 ₪
גידול קנדי, יבוא שיח
מצאו אותו בבתי המרקחת

דוגמאות לזני אינדיקה פופולריים עכשיו בבתי המרקחת השונים

תפרחת פלוטו
אייקון אינדיקה פלוטו
T20/C4
24.5%
279 ₪
גידול ישראלי, יוניבו

מצאו אותו בבתי המרקחת

תפרחת רומא
אייקון אינדיקה רומא
T20/C4
21%
269 ₪
גידול ישראלי, IMC
מצאו אותו בבתי המרקחת

אור תיקון עולם
אייקון אינדיקה אור
T20/C4
19%
259 ₪
גידול ישראלי, תיקון עולם
מצאו אותו בבתי המרקחת

תפרחת סדאמן
אייקון אינדיקה סדאמן
T20/C4
24%
309 ₪
גידול קנדי, יבוא קנטק
מצאו אותו בבתי המרקחת

תפרחת מיריקל אליין קוקיז
אייקון אינדיקה מיריקל אליין קוקיז
T20/C4
24%
329 ₪
גידול קנדי, יבוא קנדוק
מצאו אותו בבתי המרקחת

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

אינדיקה

השפעות

כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

סאטיבה

קנאביס 101

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.