בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

📖 הסיפור מאחורי השם: או ג’י קוש OG KUSH

הסיפור מאחורי השם: או ג'י קוש OG KUSH

הסיפור מאחורי השם: או ג’י קוש OG KUSH

זניםסיפורי כאנביס

או ג’י קוש הוא זן עם סיפור רקע מעט מסתורי ועטוף בשמועות הקשורות לגנטיקה שלו. הצמח גודל, התרבה והועבר פעמים רבות. יש הטוענים שזה שילוב של הינדו קוש (Hindu Kush) וצ’מדוג (Chemdawg), ולמרות כל המסתורין סביב זן זה, או ג’י קוש הוא אחת הגנטיקות הפופולריות ביותר בכל הזמנים.

המונח “קוש” מקורו בהרי הכוש ההינדים הנמצאים צפונית-מזרחית לאפגניסטן. בשנות התשעים הגיע הזן לידי ג’וש די וצוותו בלוס אנג’לס שהחל במהרה לכנות את גרסת הזן של החוף המערבי “OG Kush”.

מאז ועד היום קיים דיון סוער בקהילת הקנאביס מה באמת ה-OG מייצג. בהתחשב בפופולריות שלו בלוס אנג’לס, רבים חושבים שהוא מייצג את המילים “גנגסטר מקורי” (“Original Gangster”), מחווה לסצנת ההיפ-הופ הקשוחה בקליפורניה בתחילת שנות ה-90. אחרים נשבעים שזה לא אומר אחר מאשר “גדל באוקיינוס” (“Ocean Grown”) מאחר שהזן גודל ליד האוקיאנוס השקט. ג’וש די עצמו החליט לשים סוף לדיון: “קראנו לזה OG כי זה היה אותנטי, מקורי” (“Original”).

ğŸ€×ž×•×–×ž× ×™× לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

או ג'י קוש

זנים

חיפוש זנים

כאנביס

מאמרי כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

סיפורי כאנביס

קנאביס רפואי


כתבות נוספות

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זניםחיפוש זנים

הזנים המובילים השבוע בקטגוריה T20/C4 לפי חיפושי אתר כאנביס: ארזT20/C424%, 259 ₪גידול ישראלי, תיקון עולםמצאו אותו בבתי המרקחת בראוניזזT20/C424.4%, 299 ₪גידול קנדי, שיחמצאו אותו בבתי המרקחת פרוידT20/C424.4%, 299 ₪גידול ישראלי,…

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 11.8.22

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 11.8.22

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים שיכנסו למלאי בקרוב גולדן בויT20/C423.5%, 279 ₪גידול ישראלי, שיח מדיקל גרופלהתראה אוטומטית כשהזן מגיע לבתי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.