בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

סקירת שמן אלסקה – שמן קנאביס רפואי T20/C4 סאטיבה

סקירת שמן אלסקה – שמן קנאביס רפואי T20/C4 סאטיבה

סקירת שמן אלסקה – שמן קנאביס רפואי T20/C4 סאטיבה

סקירת זןשמני קנאביס

שמן אלסקה שמן קנאביס רפואי עשיר ב-THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, שמן במיצוי הזן אלסקה הידוע והנחשב לזן קנאביס רפואי אהוב של חברת תיקון עולם הישראלית, במלאי בתי המרקחת ברחבי הארץ.

שמן אלסקה T20
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן

מיתרונותיו של השמן הוא משך ההשפעה הארוך שלו. שמן אלסקה מקל על הכאב, מרומם את מצב הרוח ומגביר את התיאבון לאורך זמן ומאפשר תפקוד במהלך היום. מתוך המחקרים הקליניים של תיקון עולם, דיווחו מטופלים כי איכות החיים שלהם השתפרה מאוד הודות לטיפול בשמן אלסקה, עוצמת הכאב פחתה משמעותית, בעיקר במטופלי פיברומיאלגיה ומצבים רפואיים נוספים המתאפיינים בכאב.

אלסקה שמן קנאביס רפואי פול ספקטרום
אלסקה שמן קנאביס רפואי פול ספקטרום

שמן אלסקה הוא תוצר של Deep Work: עבודה מפוקסת ונטולת הסחות דעת לפרק זמן מוגדר כדי למצות את הTHC באופן מלא ובמינימום התערבות. 

שמן אלסקה, תוצר Deep Work
שמן אלסקה, תוצר Deep Work

שמן אלסקה עשוי לשפר את מצב הרוח, להחדיר יצירתיות מתפרצת ולהפוך את המטופל לתקשורתי יותר. ההשפעה של הטיפול בשמני אלסקה אורכת בין 6 ל-8 שעות, בהתאם למינון ומאפשרת לשמור על שגרת החיים. כמו לטייל על חמאת עננים עם הרגליים על הקרקע כל הזמן.

שמן אלסקה, אתר כאנביס
שמן אלסקה, אתר כאנביס
שמן אלסקהAlaska Oil
אייקונים סקירה סאטיבה סוגסאטיבה
קטגוריה קטגוריהT20/C4
גידול גידולגידול ישראלי, תיקון עולם
מחיר מחיר מומלץ269 ש”ח
תיאור תיאורשמן אלסקה שמן קנאביס רפואי עשיר ב-THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, שמן במיצוי הזן אלסקה הידוע והנחשב לזן קנאביס רפואי אהוב של חברת תיקון עולם הישראלית, במלאי בתי המרקחת ברחבי הארץ. מיתרונותיו של השמן הוא משך ההשפעה הארוך שלו. שמן אלסקה מקל על הכאב, מרומם את מצב הרוח ומגביר את התיאבון לאורך זמן ומאפשר תפקוד במהלך היום. מתוך המחקרים הקליניים של תיקון עולם, דיווחו מטופלים כי איכות החיים שלהם השתפרה מאוד הודות לטיפול בשמן אלסקה, עוצמת הכאב פחתה משמעותית, בעיקר במטופלי פיברומיאלגיה ומצבים רפואיים נוספים המתאפיינים בכאב.
תחושות תחושות פוטנציאליותמרומם את מצב הרוח ומגביר את התיאבון לאורך זמן ומאפשר תפקוד במהלך היום.
עשו עשוי לסייע עםהתמודדות של טיפולים אונקולוגיים, כאב, בחילות
טרפנים דומיננטיים
אייקונים סקירה פינןפינן Pinene ארומה של עץ אורן. מצב רוח מרומם, מסייע לזיכרון, טיפול באסטמה, כאב, דלקות, אולקוס, חרדה
אייקונים סקירה מירסןמירסין Myrcene פירותית, אדמתית. מסייע בשיכוך כאבים, מרגיע, נוגד חמצון, מטפל בנדודי שינה ודלקות
לימונןלימונן Limonene ארומה של פירות הדר. מרומם מצב רוח, מפיג מתחים, מטפל בחרדה ודיכאון, מטפל בדלקות
בטא קאריופילן β-Caryophyllenee ארומה של פלפל, פיקנטי, עץ, ציפורן. מפיג מתחים, מטפל בכאב, חרדה ודיכאון
אייקונים סקירה לינלול לינלול Linalool ארומה של פרחים ולוונדר. מרומם מצב רוח, מסייע בחרדה, דיכאון, נדודי שינה, כאבים ודלקות
אייקונים סקירה אוסימןאוסימן Ocimene ארומה מתוקה עם עץ וצמחי מרפא. מעורר ומרומם מצב רוח, אנטי בקטריאלי, מחטא ונוגד דלקות

זכרו להתחיל לאט לאט ובמינון נמוך, כל זן של קנאביס רפואי מתקשר באופן שונה עם גופך.

כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן
שמן אלסקה להמשך שגרת היום
שמן אלסקה להמשך שגרת היום

ניתן למצוא את שמן אלסקה גם בקטגוריית T15/C3

שמן אלסקה T15
אייקון סאטיבה שמן אלסקה
T15/C3
15%, 269 ₪
חברת תיקון עולם

כפתור איתור בבתי מרקחת

שמן אלסקה, חוות דעת מאתר כאנביס
שמן אלסקה, חוות דעת מאתר כאנביס

על המגדל

תיקון עולם Tikun Olam

לוגו תיקון עולם

​​תיקון עולם קנביט פארמסוטיקלס בע”מ היא ספקית הקנאביס הראשונה בישראל, פורצת דרך במחקר קליני ומוכרת כחלוצת תחום הקנאביס הרפואי המודרני. מאז הקמתה ב-2006 ,החברה פועלת ומתפתחת בארץ וברחבי העולם. לחברה 15 שנות מחקר קליני ומעל ל-35 מחקרים קליניים ופרה-קליניים, רובם פורסמו בכתבי עת מדעיים מן השורה הראשונה בעולם. מאז הקמתה החברה עוסקת במו”פ גנטי וטכנולוגי במגוון תחומי חקר סגולות צמח הקנאביס והשפעתו הרפואית, לרבות פיתוח מוצרים, טכניקות גידול חדישות והשבחה גנטית מתקדמת של זני קנאביס רפואי מובילים, בעלי יעילות טיפולית גבוהה וייחודית. על פי החברה עד כה טופלו בתיקון עולם בישראל למעלה מ-30,000 מטופלים ועשרות אלפי מטופלים נוספים ברחבי העולם.

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

אלסקה

דירוג שמנים

חיפוש שמנים

כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

קנאביס רפואי

שמן אלסקה

שמן קנאביס

שמני קנאביס

שמנים


כתבות נוספות

רופאי קנאביס: רופאים מוסמכים לאישור וניפוק רישיון קנאביס רפואי בישראל לפי תחום טיפול וקופת חולים

רופאי קנאביס: רופאים מוסמכים לאישור וניפוק רישיון קנאביס רפואי בישראל לפי תחום טיפול וקופת חולים

כאנביסמאמרים

לפי החוקים וההנחיות של התהליכים להוצאת רישיון לקנאביס רפואי של היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות, ישנן 2 דרכים: באמצעות רופא מומחה המוסמך על ידי היק”ר אשר יכול להמליץ, לאשר…

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זניםחיפוש זנים

הזנים המובילים השבוע בקטגוריה T20/C4 לפי חיפושי אתר כאנביס: ארזT20/C424%, 259 ₪גידול ישראלי, תיקון עולםמצאו אותו בבתי המרקחת בראוניזזT20/C424.4%, 299 ₪גידול קנדי, שיחמצאו אותו בבתי המרקחת פרוידT20/C424.4%, 299 ₪גידול ישראלי,…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.