בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

מטופלים מספרים – תפרחת קנאביס רפואי מידנייט NG זן מאוזן בקטגוריה T10/CT10

מטופלים מספרים - תפרחת קנאביס רפואי מידנייט NG זן מאוזן בקטגוריה T10/CT10

מטופלים מספרים – תפרחת קנאביס רפואי מידנייט NG זן מאוזן בקטגוריה T10/CT10

מטופלים מספריםסקירת זן

ממשיכים עם הפינה החדשה שלנו בה מטופלים מספרים לנו קצת על החוויה האישית שלהם עם זני קנאביס רפואי שונים. והפעם זן הקאנביס החדש מידנייט NG, תפרחת קנאביס רפואי מאוזנת בקטגוריה T10/C10 מסוג היברידי, גרסה חדשה ומשופרת של הזן מידנייט Midnight הוותיק של חברת תיקון עולם

אריזה מידנייט NG
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן

סקירת הזן הנבחר – מידנייט NG, תפרחת קנאביס רפואי מאוזנת בקטגוריה T10/C10 מסוג היברידי. זמין בבתי המרקחת באצווה 7% THC ו-12% CBD ומחיר 239 ש”ח. 

תפרחת מידנייט NG

קצת על המטופל/ת – אישה בת 68 מאזור השרון, מטופלת בקנאביס רפואי כשנה וחצי תחת ההתוויה הרפואית של גריאטריה. צורכת את הקנאביס באידוי, אך מפעם לפעם גם בתצורת גלילית ללא טבק. 

דעתך על הנראות הכללית? פרחים יפיפיים, רובם גדולים ומרשימים, עם דחיסות מעולה – לא דחוסים כמו אבן אך גם לא אווריריים ו”ריקים” מדי. אני לא צורכת קנאביס גדולה ולא מתרשמת מפרחים כמו הצעירים אבל אפילו אני התלהבתי מיופי הפרחים של המידנייט NG. בנוסף ויותר חשוב, הפרחים מצופים בטריכומות וממש דביקים ופשוט עושים חשק להכניס אותם לוופורייזר שלי. 

וימאו מידנייט NG

דעתך על הארומה והטעם? למידנייט NG ארומה משגעת אני חייבת להגיד, ניחוחות מתוקות ופירותיות, כמעט עושה חשק לאכול אותם. ופה הטעם גם לא נופל מהריח. אינני מבינת קנאביס גדולה, אך רוב הסוגים שמביאים לי מרגישים לי אותו טעם אדמתי-צמחי שכזה. זה לא שיש לזן טעם של סוכריה כן, אך לגמרי אפשר להרגיש טעם פירות, במיוחד באידוי כמובן. 

מידנייט NG תיקון עולם
מידנייט N

מהן התחושות שליוו אותך לאחר הצריכה? במיוחד באידוי, התחושות של המידנייט NG פשוט נפלאות. במיוחד מכיוון שזה לא זן חזק מדי. הוא פשוט יוצר הרגשה נעימה, לפעמים משאיר אותי אפילו קצת מרחפת ומצחקקת בגלל שהוא נעים ולא חזק מדי. 

האם הזן סייע עם בעיה ספציפית? אני בעיקר סובלת מבחילות, כתוצאה ממגוון התרופות שאני נוטלת. כל בוקר אני מתעוררת עם בחילה קשה. עד עכשיו לבחילות של הבוקר הייתי מאדה את הזן המידנייט הרגיל שהבן שלי המליץ עליו והוא אכן מרפה את השרירים ומקל על הבחילות אבל אני חייבת להגיד שהגרסה המשופרת שלו היא אכן משופרת. המידנייט NG פשוט מעלים לי את הבחילת בוקר לאחר כמה שאיפות והבוקר שלי פשוט נראה אחרת, וכמובן גם המצב רוח משתפר כתוצאה מכך. 

מידנייט NG תיקון עולם
מידנייט NG תיקון עולם

האם חווית תופעות לוואי כלשהן? התיאבון מתגבר ובא לי לאכול הכל. לאחרים זה אולי חיסרון, אך מבחינתי זה בהחלט יתרון שאני נהנית ממנו מאוד. 

שורה תחתונה – זן נפלא אני ממש מרוצה ממנו, הבן שלי שרוכש עבורי את הקנאביס ממש פגע בול הפעם. אני לא יודעת אם מותר להמליץ, אבל אני ממש ממליצה על המידנייט NG לבחילות ולמצב רוח. ממש כיף.

מידנייט NG תיקון עולם
מידנייט NG תיקון עולם

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

גידול ישראלי

חוות דעת

כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

מטופלים מספרים

מידנייט NG

סקירת זן

קנאביס רפואי

תיקון עולם


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.