בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

אינדו Indo: מותג חדש ממתקן האינדור הגדול והמתקדם של טריכום נוחת בשוק עם הזן ראנטז

אינדו Indo: מותג חדש ממתקן האינדור הגדול והמתקדם של טריכום נוחת בשוק עם הזן ראנטז

אינדו Indo: מותג חדש ממתקן האינדור הגדול והמתקדם של טריכום נוחת בשוק עם הזן ראנטז

סקירת זןתפרחות

חברת טריכום Trichome, בעלת מתקן האינדור הגדול והמתקדם ביותר במזרח התיכון, מוציאה לשוק הקנאביס הרפואי מותג אינדור קראפט חדש – אינדו Indo, ויריית הפתיחה של המותג החדש הוא הזן ראנטז Runtz מבית נאשה ג’נטיקס, תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג היברידי בקטגוריית T20/C4, בקרוב במלאי בתי המרקחת השונים ברחבי הארץ.

אינדו

ראנטז Runtz

היברידיהיברידי
קטגוריהT20/C4
מחיר329 ₪
גידולגידול אינדור כחול-לבן
אייקונים סקירה חברהחברת טריכום
גנטיקהZkittlez X Gelato

היברידי
.jpgרוח.jpg.jpg

הירשמו להתראה אוטומטית והיו הראשונים לדעת כאשר הזן נוחת בבתי המרקחת
כפתור התראה אוטומטית

הזן ראנטז גדל במתקן אינדור, בתנאים מבוקרים ובסביבה ייחודית וסטרילית ועובר הדברה ביולוגית. הקפדה זו מאפשרת לצמח לשגשג ולא להיחשף לגורמי נזק העשויים לפגוע במוצר. מוצר זה נקטף ידנית, יובש בתלייה ועבר טרימינג ידני. כל תהליכי אחר-הקציר (Post-Harvest) מבוצעים בסטנדרט השמור למוצרי קראפט ומבוצעים בקפידה, זאת כדי להגיע למוצר האיכותי ביותר מבלי להתפשר על שום מרכיב.

טריכום Trichome

תפרחות הזן ראנטז

Runtz נוצר תחת גידול אינדור קפדני ואיכותי עם פרחים דחוסים עשירים ב-THC, עם עמודי עלי (שערות) כתומים. השם ראנטז מגיע מהמילה runt שמשמעותה ננס באנגלית. פרחי הראנטז הם פרחים קטנים ודחוסים באופן יחסי לתפרחות הקודמות והמוצלחות של חברת טריכום.

.jpg

ראנטז, גנטיקת הזן

הזן ראנטז הינו תוצר של הכלאת שני זנים מובילים, זקיטלז (Zkittlez) וג’לאטו (Gelato) מבית נאשה ג’נטיקס

Runtz, טעם וריח

ראנטז נחשב לזן אהוב בשל פרופיל הטעמים הפירותי המזכירים ממתק ממותק. תהליך היישון הייחודי והקפדני שעובר הזן מביא למוצר סופי עשיר בריחות וטעמים המספק חווית אידוי/עישון חלקה ונעימה.

הזן ראנטז, השפעות ותחושות

הזן ידוע בהשפעות מרוממות ארוכות טווח. רוב המטופלים מדווחים כי הזן יעיל לטיפול במצבים כגון נדודי שינה, כאבים כרוניים, אובדן תיאבון, בחילות ומתח או חרדה כרונית.

טרפנים דומיננטיים

לזן Runtz פרופיל טרפנים עמוק הכולל את הטרפנים:

אייקונים סקירה קריופילןבטא קריופילן β-Caryophyllene ארומה של פלפל, פיקנטי, עץ, ציפורן. מפיג מתחים, מטפל בכאב, חרדה ודיכאון
אייקונים סקירה לינלוללינלול Linalool ארומה של פרחים ולוונדר. מרומם מצב רוח, מסייע בחרדה, דיכאון, נדודי שינה, כאבים ודלקות
לימונןלימונן Limonene ארומה של פירות הדר. מרומם מצב רוח, מפיג מתחים, מטפל בחרדה ודיכאון, מטפל בדלקות

הירשמו להתראה אוטומטית והיו הראשונים לדעת כאשר הזן נוחת בבתי המרקחת
כפתור התראה אוטומטית

טריכום Trichome

טריכום Trichome

בשורה חדשה לשוק הקנאביס הישראלי – חברת טריכום Trichome, חברת אגרוטק המשלבת בין 2 עולמות משלימים – חקלאות קנאביס איכותית וטכנולוגיות קנאביס מתקדמות. חברת Trichome היא בעלת מתקן האינדור הגדול ביותר במזרח התיכון, והיא מגיעה לשוק הקנאביס הרפואי בישראל עם צוות מומחי קנאביס בינלאומי מרשים, טכנולוגיה חדשנית ומערך שלם של גידול אינדור איכותי. לחברה מגוון תחומי פעילות, היא מגדלת עבור חברות הקנאביס המובילות בשוק, בונה ומפתחת שיתופי פעולה אסטרטגיים ומסחריים כדוגמת המותג וויבז Vibez, ובנוסף תצא בקרוב עם מותג פרימיום משלה אשר יקרא אינדו Indo.

מתקן האינדור של חברת טריכום בקריית גת
מתקן האינדור המשוכלל של חברת טריכום

כתבות קשורות נוספות

הייטק בקנאביס: ראיון והצצה למתקן האינדור המתקדם של חברת Trichome
הייטק בקנאביס טריכום

סקירת זן איי אף AF – תפרחת קנאביס רפואי של חברת טריכום בשיתוף חברת גרין בויז
סקירת זן טריכום

סקירת זן גרין קלובר מסדרת פלאוור של טוגדר בגידול אינדור של חברת טריכום
סקירת זן טריכום

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

Trichome

גידול אינדור

זני קנאביס רפואי

זנים חדשים

זנים כחול לבן

חיפוש זנים

טריכום

כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

מלאי זנים


כתבות נוספות

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה

עדכוני קנאביס רפואי תפרחות ושמני קנאביס רפואי, סיכום השבוע שהיה 26.1.23

דירוג זניםחיפוש זנים

מנגישים למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל את כל עדכוני הזנים במלאיי בתי המרקחת מהשבוע שחלף. זנים בקרוב במלאי טיקי רייןTiki RainT20/C424%גידול אינדור קנדי, Wagnersיבוא חברת IMCלהתראה אוטומטית כשהזן יגיע לבתי המרקחת…

סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – סאטיבה קנדית חדשה מבית Wagners

🍀 סקירת זן קנאביס רפואי טיקי ריין – זן קנדי חדש בגידול אינדור מבית Wagners

סקירת זןתפרחות

טיקי ריין Tiki Rain תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג סאטיבה בקטגוריית T20/C4, גידול אינדור קנדי של המותג Wagners, יבוא של חברת IMC, בקרוב בבתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. טיקי…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2024 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.