בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

סיפורי כאנביס: הסיפור מאחורי הזן – פלורידה או ג’י Florida OG

סיפורי כאנביס: הסיפור מאחורי הזן - פלורידה או ג'י Florida OG

סיפורי כאנביס: הסיפור מאחורי הזן – פלורידה או ג’י Florida OG

סיפורי כאנביססקירת זן

פלורידה או ג’י Florida OG הוא זן קנאביס חזק להפליא עם טעם הדרים טעים ונעים. זהו זן קשה להשגה, בהתחשב בעובדה שהוא לא אחת הבחירות הנפוצות ביותר עבור מגדלים מסחריים – זן זה מייצר יבול נמוך מהממוצע, אך מפצה על כך באיכות. עם תכולת THC ממוצעת של 28%, אין פלא מדוע מגדלי קנאביס השתמשו בו כהורה לאינספור זנים, כמו הזן הפופולרי ספאייר או ג’י Sapphire OG.

בישראל אפשר למצוא את זן הקנאביס ספאייר או ג’י אשר מגודל במתקן אינדור ייחודי של חברת קנערבה הישראלית ונמצא במלאיי בתי המרקחת ברחבי הארץ.   

תפרחת ספאייר או ג'י
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן

הסיפור של פלורידה או ג’י

למרות שהיו סיפורים רבים על איך נוצר השם של סוג הקנאביס “OG”, נוכל אולי לאתר אותו בשני חברים ושותפים לדירה בלוס אנג’לס בתחילת שנות ה-90 אשר הפכו למגדלי קנאביס סופרסטארים, מאט “באבא” ברגר Matt “Bubba” Berger, וג’וש “ג’וש די” דל רוסו Josh “Josh D” Del Rosso.

Matt “Bubba” Berger
Matt “Bubba” Berger

על פי השמועות הותיקות, הזן פלורידה או ג’י הוא בעצם ה-OG Kush האמיתי. באבא וג’וש די הרבו זן בפלורידה מפרח אקראי שקיבלו מחבר בשילוב עם זן של קוש Kush. התוצאה המבטיחה שיצאה הייתה זקוקה לשם חדש והם קראו לזן OG, ומשם נולד האו ג’י קוש האוריגינלי, כמובן לפי השמועות.

Josh "Josh D" Del Rosso
Josh “Josh D” Del Rosso

אבל בעוד שהשניים טוענים שהזן נוצר בפלורידה, הרבה אנשים חולקים על כך שה-OG של פלורידה הוא באמת ה-OG המקורי ומציינים שזהו פרח נפרד לחלוטין. כך שהרקע של זני ה-OG עדיין אפוף במסתורין. 

הזן פלורידה OG טופח על ידי בנק הזרעים המפורסם DNA Genetics באמסטרדם. פלורידה או ג’י הוא זן היברידי אינדיקה דומיננטית, שילוב בין הזנים כמדוג Chemdawg לבין תערובת של למון תאי Lemon Thai והינדו קוש Hindu Kush.

DNA GENETICS
בנק הזרעים DNA GENETICS

נראות הזן Florida OG

צמח הקנאביס של פלורידה OG גדלים להיות קצרים יחסית. הפרחים בצבע ירוק כהה, צפופים ועשירים ב-THC. מכיוון שזן זה מייצר תפוקות כל כך נמוכות, הפרחים שלו מפצים על זה באיכות. פלורידה או ג’י מכוסה בשכבה של טריכומות קריסטליות דביקות ומשובצות בשערות כתומות, ולכן קל לראות כיצד אחוז ה-THC יכול להגיע ל-28%.

צמח קנאביס פלורידה OG
צמח קנאביס פלורידה OG

טעם וארומה של הפלורידה OG

הטעמים השולטים של ה-Florida OG הם טעמים לימוניים מתוקים, עץ אורן ותבלינים. לזן יש גם ניחוחות אדמתיים וארציים, המורגשים גם בטעם וגם בריח. חלק מהאנשים שניסו את הזן גם מדווחים שיש טעם הדומה לטבק. כאשר גורסים אותו, החדר מתמלא בריח לימון ממותק, כמו גם כמה ניחוחות של צמחי מרפא.

השפעות פלורידה או ג’י 

זן זה מייצר השפעת אופוריה חזקה אך קצרה יחסית. בתחילתו, פלורידה OG מייצר גלים עדינים של אופוריה מנטלית ויוצר דחיפה אנרגטית. זן זה מתאים לפיתוח היצירתיות והריכוז, לאור יכולתו לפתוח את המוח ולאפשר התמקדות במשימה.

פלורידה OG
פלורידה OG

בניגוד לזנים אחרים של OG, כמו ה-OG Kush, פלורידה או ג’י אינו מייצר “מדביק אותך לספה”, אלא מרגיע תוך שמירה על רמת אנרגיה יציבה. אנשים שצרכו את הזן אפילו מדווחים כי הוא עוזר להגביר את הפרודוקטיביות ולעורר את המוטיבציה.

יתרונות טיפוליים של Florida OG

בגלל השפעות האופוריה וההרפייה שהזן מייצר, הוא מתאים את עצמו לטיפול במצבים רפואיים שונים. יחד עם היכולת להגביר את היצירתיות והפרודוקטיביות, הזן פלורידה OG מסוגל גם לרומם את מצב הרוח.

כאשר גלי האופוריה שוקעים, הזן מספק הקלה לחולים הסובלים מדיכאון, חרדה והפרעות מצב רוח שונות. זן זה מסוגל להרחיק את המשתמש ממצבים רגשיים ולהביא אותו לכדי מצב רגוע ומשמח יותר.

פלורידה או ג'י
פלורידה או ג’י

פלורידה או ג’י יכול גם לספק הקלה מבחילות ודלקות שונות, מה שיכול להיות מועיל עבור אלה הסובלים ממצבים כרוניים, כגון תסמונת המעי הרגיז IBS, כמו גם עבור אלה העוברים טיפול כמו כימותרפיה. בנוסף, הזן עשוי לעורר תיאבון, אשר נוטה להיעלם עם טיפולים כמו כימותרפיה והקרנות.

פלורידה או ג’י בזן הקנאביס הרפואי ספאייר או ג’י

את ההשפעות והיתרונות הטיפוליים השונים של הזן פלורידה OG אפשר למצוא בזן הקנאביס הרפואי ספאייר או ג’י, אשר מכיל שילוב של הזן Florida OG והזן Afghan Kush וביחד יוצרים זן היברידי עתיר נוכחות סאטיבה קלאסית עם הרכב THC גבוה וטרפנים בולטים המייחדים את הזן ומאפשרים שימוש יום ולילה.

ספאייר או ג’י Sapphire OG תפרחת קנאביס רפואי אינדור עתירת THC מסוג היברידי סאטיבה דומיננטי בקטגוריית T20/C4 של חברת קנערבה. גידול אינדור ישראלי המבטיח איכות גבוהה ורצף טיפולי במשך כל ימות השנה במתקן הייחודי והייעודי שנבנה בצופר אשר בערבה. הרכב THC גבוה וטרפנים בולטים מייחדים את הזן ומאפשרים שימוש יום ולילה. זמין גם בגרסת תפרחות קטנות במחיר מוזל – ספאייר או ג’י מיניז.

ספאייר או ג'י וספאייר או ג'י מיניז
ספאייר או ג’י וספאייר או ג’י מיניז
תפרחות ספאייר או ג'י וספאייר או ג'י מיניז
תפרחות ספאייר או ג’י וספאייר או ג’י מיניז

בפתיחת השקית של ספאייר או ג’י, התפרחות הססגוניות פורצות החוצה בניחוחות יער, לימון ורמזים של דיזל. התפרחות הדחוסות, רובן בגודל בינוני, בעלות כיסוי טריכומות צפוף ומרהיב, עברו טרים ידני יסודי, ותהליך יישון מוקפד להשבחתן.

תפרחת ספאייר או ג'י
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן
תפרחות ספאייר או ג'י
תפרחות ספאייר או ג’י

המקור הגנטי של ספאייר או ג’י הוא ב-2 זנים ממשפחת הקוש הידועה ואהובה בעולם הקנאביס – אפגן קוש (Afghan Kush) ופלורידה או ג’י (Florida OG). לפי המגדל, המשתמשים בזן מעידים על שיפור מצב הרוח, תחושת רוגע נעימה ומרוממת, הקלה בכאבים והשפעה חיובית על מערכת העיכול, ועשוי לסייע עם כאבים כרוניים, חרדה, חוסר תיאבון, דיכאון וסחרחורות.

Sapphire OG
Sapphire OG
ספאייר או ג’יSapphire OG
אייקון היברידיהיברידי
קטגוריהT20/C4
אצווה23.4%, 21%, 20.2%, 19.8%
גידולישראלי, חברת קנערבה
מחיר מומלץ295 ש”ח
גנטיקהAfghan Kush X Florida OG
תיאורספאייר או ג’י Sapphire OG תפרחת קנאביס רפואי עתירת THC מסוג היברידי סאטיבה דומיננטי בקטגוריית T20/C4 של חברת קנערבה מתוך מתקן אינדור ייחודי וייעודי שנבנה בצופר אשר בערבה. המקור הגנטי של ספאייר או ג’י הוא ב-2 זנים ממשפחת הקוש הידועה ואהובה בעולם הקנאביס – אפגן קוש (Afghan Kush) ופלורידה או ג’י (Florida OG). הרכב THC גבוה וטרפנים בולטים מייחדים את הזן ומאפשרים שימוש יום ולילה. בפתיחת שקית ספאייר או ג’י התפרחות הססגוניות פורצות החוצה בניחוחות יער, לימון ורמזים של דיזל. התפרחות הדחוסות, רובן בגודל בינוני, בעלות כיסוי טריכומות צפוף ומרהיב, עברו טרים ידני יסודי, ותהליך יישון מוקפד להשבחתן. לפי המגדל, המשתמשים בזן מעידים על שיפור מצב הרוח, תחושת רוגע נעימה ומרוממת, הקלה בכאבים והשפעה חיובית על מערכת העיכול, ועשוי לסייע עם כאבים כרוניים, חרדה, חוסר תיאבון, דיכאון וסחרחורות. זמין גם בגרסת מיניז של תפרחות קטנות במחיר מוזל.
ארומהניחוחות יער, לימון ורמזים של דיזל
טרפנים דומיננטיים
לימונן Limonene ארומה של פירות הדר. מרומם מצב רוח, מפיג מתחים, מטפל בחרדה ודיכאון, מטפל בדלקות
לינלול Linalool ארומה של פרחים ולוונדר. מרומם מצב רוח, מסייע בחרדה, דיכאון, נדודי שינה, כאבים ודלקות
בטא קאריופילן β-Caryophyllene ארומה של פלפל, פיקנטי, עץ, ציפורן. מפיג מתחים, מטפל בכאב, חרדה ודיכאון
תחושות פוטנציאליותשיפור מצב הרוח, תחושת רוגע נעימה ומרוממת, הקלה בכאבים והשפעה חיובית על מערכת העיכול
עשוי לסייע עםכאבים כרוניים, חרדה, חוסר תיאבון, דיכאון וסחרחורות
סאטיבה
ספאייר או ג'י צילום מאקרו טריכומות
ספאייר או ג’י צילום מאקרו טריכומות

זכרו להתחיל לאט לאט ובמינון נמוך, כל זן של קנאביס רפואי מתקשר באופן שונה עם גופך.

וימאו ספאייר או ג'י 23.4%
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן
ספאייר או ג'י באצווה חדשה
ספאייר או ג’י באצווה חדשה

על המגדל

קנערבה Cannarava

לוגו קנערבה

לקנערבה מתקן אינדור ייחודי וייעודי שנבנה במושב צופר שבערבה. קנערבה מתמקדת בגידול פנים, ובבעלותה מתקן האינדור (מתקן סגור לגידול קנאביס) הגדול ביותר בישראל ואחד הגדולים והמתקדמים ביותר באירופה.

קנערבה שיטות הדברה
קנערבה שיטות הדברה

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

או ג'י קוש

חיפוש זנים

כאנביס

מאמרי כאנביס

מאמרי קנאביס

מטופלי קנאביס רפואי

סיפורי כאנביס

ספאייר או ג'י

ספאייר או ג'י מיניז

סקירת זן


כתבות נוספות

דירוג שמני קנאביס רפואי לחודש יוני 22, חכמת ההמונים

דירוג שמני קנאביס רפואי לחודש יוני 22, חכמת ההמונים

דירוג זניםשמני קנאביס

השמנים המובילים בחודש יוני 22 לפי חיפושי שמני הקנאביס באתר כאנביס קטגוריה T20/C4 שמן קנאביס רפואי אלסקה 269 ש”חחברת תיקון עולםמצאו אותו בבתי המרקחת שמן קנאביס רפואי רומא 269 ש”חחברת…

זן החודש: צ'רי קראשר, זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגי כאנביס בחודש יוני 22

זן החודש: צ’רי קראשר, זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגי כאנביס בחודש יוני 22

דירוג זניםחיפוש זנים

משיקים פינה חדשה בה כל חודש נציג לכם את זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגים של פלטפורמת כאנביס. הזן המוביל במקום הראשון בדירוגי חודש יוני 22 הוא זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר. …

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.