בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

זן החודש: צ’רי קראשר, זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגי כאנביס בחודש יוני 22

זן החודש: צ'רי קראשר, זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגי כאנביס בחודש יוני 22

זן החודש: צ’רי קראשר, זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגי כאנביס בחודש יוני 22

דירוג זניםחיפוש זנים

משיקים פינה חדשה בה כל חודש נציג לכם את זן הקנאביס הרפואי המוביל בדירוגים של פלטפורמת כאנביס
הזן המוביל במקום הראשון בדירוגי חודש יוני 22 הוא זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר

תפרחת צ'רי קראשר
אריזה צ'רי קראשר
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן
גידול קראפט קנדי צ'רי קראשר
גידול קראפט קנדי צ’רי קראשר

סקירת זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר

צ’רי קראשר Cherry Crasher תפרחת קנאביס רפואי מסוג אינדיקה עתיר THC במינון T20/C4 בגידול קראפט בוטיק קנדי של חברת אוואנט AVANT בבתי המרקחת ברחבי הארץ.

צ'רי קראשר IMC
צ’רי קראשר IMC

זן אינדיקה אשר מושק לראשונה בישראל ופותח כיורש של קווי הצ’רי והקראשר, נוצר מהכלאה של הזנים וודינג קראשר (Wedding Crasher) וצ’רי פאנץ’ (Cherry Punch), והוא הראשון מ”הדור החדש” של הכלאות חדשות ואקזוטיות שמיועדות לקנדה ולישראל על ידי ייבוא של חברת IMC.

כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן

הזן צ’רי קראשר גודל במתקן הבוטיק של חברת אוואנט הקנדית, חברת האולטרה-פרמיום המובילה בקנדה עם רקע של עשרות שנים בגידול קנאביס “קראפט”. הזן הוא חלק מסדרת ה”קראפט” של IMC, בה כל צמח עובר תהליך ייבוש ארוך בתליה, וכל פרח עובר טרימינג ידני עדין ומוקפד על הגבעול, עם קיורינג ארוך ומבוקר כדי להבטיח איכות ללא פשרות.

לוגו אוואנט
  • גידול אינדור באצוות קטנות
  • ייבוש צמח מלא בתליה
  • טרימינג (גיזום) ידני על הגבעול
  • קיורינג (יישון) של 14+ ימים

לצ’רי קראשר פרחים גדולים, דחוסים, וכהים, עם ארומה מתוקה ופירותית שמזכירה קינוח פירות יער ונגיעות של וניל, עם עומק שמגיע מתהליך הקיורינג (Curing) הארוך. לפרחים מבנה מיוחד שמזכיר את קווי הצ’רי, שנשמר בזכות הטיפול הידני העדין, עם גווני שחור-סגול מהסבא המוכר פרפל פאנץ’ (Purple Punch) המשותף לקווי הצ’רי והקראשר.

צ'רי קראשר IMC
צ’רי קראשר IMC

צ’רי קראשר הוא זן עם השפעה חזקה עם וריכוז THC בין 24% ל29%. האצווה הקרובה תעמוד על 24.4% THC. הוא עשיר בטרפן לימונן (Limonene) הידוע ביכולתו לרומם מצב רוח, להפיג מתחים ולטפל בחרדה ודיכאון, ובטרפנים אלפא ובטא פינן (Pinene) הידועים בהשפעתם על כאב ודלקות.

צ’רי קראשרCherry Crasher
אייקון אינדיקהאינדיקה
קטגוריהT20/C4
אצווה24.4%
גידולגידול קראפט קנדי, ייבוא של חברת IMC
מחיר מומלץ349 ש”ח
גנטיקהWedding Crasher X Cherry Punch
תיאורצ’רי קראשר Cherry Crasher תפרחת קנאביס רפואי מסוג אינדיקה עתיר THC במינון T20/C4 בגידול קראפט קנדי בקרוב בבתי המרקחת ברחבי הארץ. זן אינדיקה אשר מושק לראשונה בישראל ופותח כיורש של קווי הצ’רי והקראשר, נוצר מהכלאה של הזנים וודינג קראשר (Wedding Crasher) וצ’רי פאנץ’ (Cherry Punch), והוא הראשון מ”הדור החדש” של הכלאות חדשות ואקזוטיות שמיועדות לקנדה ולישראל על ידי ייבוא של חברת IMC. הזן צ’רי קראשר גודל במתקן הבוטיק של חברת אוואנט הקנדית, חברת האולטרה-פרמיום המובילה בקנדה עם רקע של עשרות שנים בגידול קנאביס “קראפט”. הזן הוא חלק מסדרת ה”קראפט” של IMC, בה כל צמח עובר תהליך ייבוש ארוך בתליה, וכל פרח עובר טרימינג ידני עדין ומוקפד על הגבעול, עם קיורינג ארוך ומבוקר כדי להבטיח איכות ללא פשרות. לצ’רי קראשר פרחים גדולים, דחוסים, וכהים, עם ארומה מתוקה ופירותית שמזכירה קינוח פירות יער ונגיעות של וניל, עם עומק שמגיע מתהליך הקיורינג (Curing) הארוך. לפרחים מבנה מיוחד שמזכיר את קווי הצ’רי, שנשמר בזכות הטיפול הידני העדין, עם גווני שחור-סגול מהסבא המוכר פרפל פאנץ’ (Purple Punch) המשותף לקווי הצ’רי והקראשר. צ’רי קראשר הוא זן עם השפעה חזקה עם וריכוז THC בין 24% ל29%. האצווה הקרובה תעמוד על 24.4% THC. הוא עשיר בטרפן לימונן (Limonene) הידוע ביכולתו לרומם מצב רוח, להפיג מתחים ולטפל בחרדה ודיכאון, ובטרפנים אלפא ובטא פינן (Pinene) הידועים בהשפעתם על כאב ודלקות.
ארומהארומה מתוקה ופירותית שמזכירה קינוח פירות יער ונגיעות של וניל
טרפנים דומיננטיים
אייקון לימונןלימונן Limonene ארומה של פירות הדר. מרומם מצב רוח, מפיג מתחים, מטפל בחרדה ודיכאון, מטפל בדלקות
אייקון פינןאלפא ובטא פינן Pinene ארומה של עץ אורן. מצב רוח מרומם, מסייע לזיכרון, טיפול באסתמה, כאב, דלקות, אולקוס וחרדה
אייקון בטא קאריופילןבטא קאריופילן β-Caryophyllenee ארומה של פלפל, פיקנטי, עץ, ציפורן. מפיג מתחים, מטפל בכאב, חרדה ודיכאון
תחושות פוטנציאליותרוגע ונינוחות, מצב רוח מרומם, יצירתיות, מפיג מתחים
עשוי לסייע עםחרדה ודיכאון, כאבים ודלקות, הרפיית שרירים
אינדיקה

זכרו להתחיל לאט לאט ובמינון נמוך, כל זן של קנאביס רפואי מתקשר באופן שונה עם גופך

1

סרטון פתיחת שקית צ’רי קראשר

וימאו צ'רי קראשר 24.4%
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן

1

שושלת הגנטיקה של הזן צ’רי קראשר

זני הקראפט של IMC
זני הקראפט של IMC

המקור הגנטי של הזן צ’רי קראשר הינו בזנים בעלי הגנטיקות החזקות וודינג קראשר (Wedding Crasher) וצ’רי פאנץ’ (Cherry Punch), וכמו הצ’רי קראשר, שניהם גדלו בקנדה בגידול קראפט בוטיק והגיעו לארץ על ידי חברת IMC. 

תפרחת וודינג קראשר
אייקון אינדיקה וודינג קראשר
T20/C4
24%, 349 ₪

כפתור התראה אוטומטית

תפרחת צ'רי פאנץ'
אייקון אינדיקה צ’רי פאנץ’ 
T20/C4
24%, 349 ₪

כפתור איתור בבתי מרקחת

זן הקנאביס וודינג קראשר

תפרחת וודינג קראשר

וודינג קראשר Wedding Crasher הוא זן קנאביס אינדיקה עוצמתי עם ארומה המזכירה קינוח וריח מתוק עם נגיעות של ענבים ומתאפיין בפרחים דחוסים, גדולים ומלאים בטריכומות. הזן וודינג קראשר גדל תחת המותג TENZO של חברת אוואנט AVANT בסטנדרט של קראפט קנדי והיה הזן הנמכר ביותר בארצות הברית בשנת 2020 ושם נחשב למצוין בטיפול בפוסט טראומה, דיכאון וחוסר תאבון. המקור הגנטי שלו הוא בהכלאת הזנים הקלאסיים וודינג קייק (Wedding Cake) ופרפל פאנץ’ (Purple Punch)

זן הקנאביס צ’רי פאנץ’

תפרחת צ'רי פאנץ'

צ’רי פאנץ’ Cherry Punch הוא זן אינדיקה חזק וצעיר שפותח רק ב-2018 אבל כבר הספיק לזכות בפרסים ובמעמד איקוני. לצ׳רי פאנץ’ ארומה פירותית ומתוקה של פירות יער והשפעה כבדה ועוצמתית. הזן צ׳רי פאנץ׳ מאופיין בפרחים כהים, עם גוונים סגולים ושחורים שמאפיינים את אחד מזני האב שלו – הזן פרפל פאנץ’ (Purple Punch), יחד עם השפעה חזקה המגיעה מהזן האגדי AK47. גם הזן צ’רי פאנץ’ גדל בתנאי איכות קראפט, תחת המותג האולטרה פרימיום הקנדי BLKMKT של חברת אוואנט AVANT

1

מטופלים מספרים, חוות דעת על הזן צ’רי קראשר

סקירת הזן הנבחר – זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר, קנאביס קראפט מסוג אינדיקה גידול בוטיק קנדי, אצווה 24.4%, מחיר מומלץ 349 ש״ח.

קצת על המטופל/ת – גבר בן 45 מאזור השרון, מטופל בקנאביס רפואי כ-3 שנים שנים תחת ההתוויה הרפואית של מיגרנות, צורת הצריכה המועדפת עליו היא עישון עם קצת טבק.

דעתך על הנראות הכללית? אחד האתגרים שרוכשים זן יקר יחסית, היא הציפיה למשהו מעולה, איכותי, שונה. הפעם להפתעתי לא התאכזבתי בכלל, ההיפך הוא הנכון. הנראות של תפרחת הצ’רי קראשר היא יפיפיה. פרחים גדולים ובינוניים בצורת קונוסים שמנמנים, סה״כ 8-12 פרחים בשקית. התפרחות בעלות ארומה חזקה מתקתקה של וניל עם פירות יער וריח של עצי אורן, הטרימינג מעולה, (הפרח נראה כאילו היה אצל ספר צמרת). מבחינת ייבוש, אני אוהב שהפרח קשה יותר מבחוץ, מה שנקרא רוק (Rock) וקצת יותר לחות בתפרחת עצמה, אך באופן כללי הפרחים נראים כאילו יצאו מסרט קולנוע. מלאים טריכומות כתומות וסגולות שזורות על פרחי הקנאביס. ריח טוב, חזק, תפרחות דחוסות, בצבע ירוק סגלגל. מבחינת נראות הייתי נותן ציון של 9.5 מתוך 10. 

צ'רי קראשר IMC
צ’רי קראשר IMC

דעתך על הארומה והטעם? אין ספק שיש פה שיפור מיבוא הקראפט הקודם של חברת IMC. כבר בפתיחת השקית מורגש ריח חזק של וניל מתקתק יחד עם ריח פירותי ועצי. הריח עצמו נעים לי מאוד, מזכיר את הקראפט הקודם אך הפעם בעוצמות חזקות יותר והריח והטעם מורגשים היטב. קצת מזכיר זנים עם גנטיקה של קוקיז או זני קנאביס מהסוג המתוק יותר. קנאביס מתקתק ונעים לעישון. אינדיקה מעולה עם ארומות חזקות מתקתקות. 

מהן התחושות שליוו אותך לאחר הצריכה? צרכתי את הג’וינט הראשון שלי לקראת הערב, מיד הרגשתי תחושת אופוריה קלה ורגיעה נעימה בכל הגוף. יש בצ’רי קראשר משהו מעניין, אין בו את הכבדות שבעישון אינדיקות חזקות. כשמעשנים אותו התחושה בראש או ה”היי” מרגיש קצת כאילו מעשנים סאטיבה, הכל מאוד קליל אך התחושה בגוף היא של אינדיקה חזקה ועוצמתית שעולה לאט לאט, בהתחלה הרגשתי רוגע ושלווה, לאחר עוד סיגריה התחלתי להרגיש עייפות חזקה ונרדמתי הרבה יותר מוקדם מהצפוי. בהחלט זן מרדים ומרגיע ועוזר לשינה רציפה. לסיכום מבחינתי יש בו את כל מה שאני צריך מאינדיקה חזקה, הוא קל וטעים לעישון, מבחינת תחושה הוא מרגיע ומרדים וגם מחזיק לאורך זמן.

האם הזן סייע עם בעיה ספציפית? כן. עוזר לי לסגור את היום ללא כאבים מיותרים, מוריד לחץ ומרגיע, עוזר לי להיכנס לתוך שינה עמוקה ורציפה. מבחינתי זה בדיוק מה שחיפשתי, אינדיקה חזקה וטעימה שתעזור בשעות הערב והלילה.

זני הקראפט של IMC
זני הקראפט של IMC

האם חווית תופעות לוואי כלשהן? רעב, יובש בפה 

שורה תחתונה – אני מרוצה, האמת שחששתי קצת לפני, בעיקר בגלל המחיר, אבל לא התאכזבתי ואני מרוצה מהרכישה ובטוח שאחזור לרכוש שוב את הצ’רי קראשר. אני לא צרכן כבד של אינדיקות, אני מעשן לרוב זני סאטיבה אבל הצ’רי קראשר נותן בדיוק את מה שאני צריך כדי לסגור את היום ולעבור למצב ערב, לרוגע ושלווה. ממליץ למי שמחפש אינדיקה איכותית וחזקה.

חשוב לציין שכל זן של קנאביס רפואי עובד אחרת אצל כל מטופל והתחושות הן אינדיבידואליות. 

חוות דעת מאתר כאנביס

חוות דעת צ'רי קראשר מאתר כאנביס

1

היכן ניתן למצוא את צ’רי קראשר | תפרחת קנאביס רפואי 24.4%: 

איי אם סי IMC

לוגו איי אם סי

חברת IMC מהחברות החלוצות בענף הקנאביס הרפואי בישראל. חברה מובילה המאושרת ע”י משרד הבריאות לגידול קנאביס רפואי מזה כעשור, פועלים ללא הפסקה למען פיתוח הידע,המחקר והטכנולוגיה בתחום. לאורך השנים IMC ביצעה מהלכים רבים, חלקם ייחודיים ופורצי דרך, לשיפור איכותם והרכבם של הזנים והרכיבים הפעילים שבהם.

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

IMC

איי אם סי

גידול קנדי

דירוג זנים

דירוג חודשי

זן החודש

חיפוש זנים

חיפוש מתקדם

יבוא

כאנביס


כתבות נוספות

רופאי קנאביס: רופאים מוסמכים לאישור וניפוק רישיון קנאביס רפואי בישראל לפי תחום טיפול וקופת חולים

רופאי קנאביס: רופאים מוסמכים לאישור וניפוק רישיון קנאביס רפואי בישראל לפי תחום טיפול וקופת חולים

כאנביסמאמרים

לפי החוקים וההנחיות של התהליכים להוצאת רישיון לקנאביס רפואי של היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות, ישנן 2 דרכים: באמצעות רופא מומחה המוסמך על ידי היק”ר אשר יכול להמליץ, לאשר…

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זני קנאביס רפואי שבועי של תפרחות במלאי, חכמת ההמונים 14.8.22

דירוג זניםחיפוש זנים

הזנים המובילים השבוע בקטגוריה T20/C4 לפי חיפושי אתר כאנביס: ארזT20/C424%, 259 ₪גידול ישראלי, תיקון עולםמצאו אותו בבתי המרקחת בראוניזזT20/C424.4%, 299 ₪גידול קנדי, שיחמצאו אותו בבתי המרקחת פרוידT20/C424.4%, 299 ₪גידול ישראלי,…

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.